Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vásároltok ruhákat...

Hogy vásároltok ruhákat magatoknak babátokkal?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy oldjam meg. 1,5 évesem eleve utál babakocsiban lenni de míg próbálok addig muszáj betennem. már nincs egy ruhám se ami jó lenne rám :( sajnos a nagyszülők se tudnak segíteni, hogy elugorjak egy órácskára nélküle, csak vele tudok menni
2011. ápr. 18. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha viszem akkor nekem is kész agyrém a vásárlás:)

De a próbafülkébe adok neki chipszet vagy valami rágcsát azzal elvan egy ideig.Vagy a vállfákat rendezgeti.

Esetleg odaadom a táskámat és kipakolhat belőle.Igy tudok próbálni.Olyan helyre megyek ahol van bevásárlókocsi abba ültetem,és a játékosztályról adok neki addig valamit ami leköti,utána persze azt szépen visszateszem.

2011. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mindig teszkózok vele. Beleül a bevásárló kocsiba, valami érdekességet a kezébe adok, meg mutogatom neki a ruhák cimkéjét, azt a mai napig imádja, pedig már 2,5 éves.

Próbálni nem nagyon szoktam, ránézésre vásárolok mindent.

2011. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!