Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vásároltok magatoknak vagy a...

Vásároltok magatoknak vagy a babátoknak turkálóból?

Figyelt kérdés
Esetleg tudtok valami jó turkit a 17.kerbe? Kilósat vagy a darabos árú árukat kedvelitek jobban?
2010. jún. 15. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Babáimnak igen. Magamnak még nem vettem, de nem is vennék, hisz nem sokkal többért lehet találni újakat, még ha kínai is, de új.
2010. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Persze rengeteg rugdalozó bodyt vettem neki onnan kilószámra és nagyon szépeket! van neki változatos sok ruhája onnan!
2010. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Én szeretem a turkálós cuccokat, nagyon jó minőségűeket lehet találni potom áron. Kimosva, vasalva a kutya nem mondja meg, hogy használt. a kilósak olcsóbbak, mint a darabárasak.

Én nem vagyok pesti, jó turi ügyben nem tudok segíteni.

2010. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én ritkán veszek, de jókat szoktam találni.Érdemes érdeklődni,mikor hoz friss árut :)
2010. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Én magamnak és a kicsinek is szívesen veszek turis ruhákat. Sokkal olcsóbbak és jobb minőségűek, mint a kínai, emellett egyediek is. Hogy a XVII. ker.-ben hol van turi, nem tudom, de a Háda KFT.-nek nagyon sok boltja van BP-n. Vannak darabáras és kilós ruhát áruló üzleteik is. A neten megtalálod az elérhetőségüket.
2010. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Persze. Tegnap is vettem a kisfiamnak egy napozót és 2 rövidnacit 1270-ért. Ennyiért talán egy napozót kapnék. Szuper állapotban vannak, szinte újak. Magamnak nem találtam még ruhát, de ha találnék v.mi jót, biztos megvenném.
2010. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Én imádok turkálni, a ruháim jó része is onnan van, a babámnak is nagyon sok mindent vettem ott potom pénzért. És általában márkás ruhákat veszek, az eredeti ár töredékéért. És igen, ha rendesen ki van mosva, vasalva, a kutya nem mondja meg, hogy honnan van. Azzal nem értek egyet, hogy ha kínai is, de új, mert nekem is van kínai cuccom, de általában nem bírják úgy a strapát, mint a használt, de márkás ruhák. Ja, és kosztümös munkahelyen dolgozom, és a turkálós ruhákban járok.
2010. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy lepontoztak..vajon miért? Talán mert nem vagyok pesti? Mások ugyanazt írtákmint én lényegében...
2010. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok pesti. 21.00-ás
2010. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

Én is imádok turiba járni, és a család minden tagjának vettem már ott nagyon jó cuccokat.

És Pesten laktam, de már nem...

Most pontozz:)

2010. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!