Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyíregyháza környéki 'duci'...

Nyíregyháza környéki 'duci' lányok hol vásároltok magatoknak ruhát?

Figyelt kérdés
Kb. 85kg vagyok,(28 éves) tehát nem túl vékony, de azért nem is extra túlsúlyos, mégsem találok magamra sehol divatos ruhákat. Segítsetek 'sorstársaim' ti hol vásároltok? Természetesen nem luxusboltkat keresek, de komolyan mondom,ha csak olyan van, azt is írjátok meg, legalább tudom, hogy van olyan üzlet, ahol tudok venni magamra egy-két jó ruhadarabot.
2011. ápr. 27. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló kilóval futok..én se nagyon találok magamnak.

én a Bonprix oldaláról szoktam rendelni.nemrégiben 3 divatos felsőt rendeltem onnan össz.7ezerért..:D

2011. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi az extra gyors választ...
2011. ápr. 27. 20:37
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nyíregyi vagyok:) Ugyan én is duci vagyok de mivel alacsony is ezért általába jók az M-es,S-es ruhák.

Én elég gyakran járok a Stop-Shop-ba és ott a C&A-ba és a Takko-ba vannak nagyobb méretű ruhák is. (A Takko-ba van külön erre rész de a C&A-ba meg szerintem több van).

Esetleg szét nézhetsz még a Skálába is,bár ott kikell fogni mert vannak gagyi cuccok is.

16/L

2011. ápr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Skálában tuti vannak, meg ahogy a Kodálytól mész a Vay Ádám körút felé jobb oldalban a Dózsa Gy. utca előtt van (vagy volt) egy ruhabolt, kifejezetten moletteknek. hirtelen ennyi jutott eszembe.
2011. ápr. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi tanácsokat, aranyosak vagytok.
2011. ápr. 28. 06:58
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A C&A-ban,Vögelében,Takkoban is van külön rész ducibbaknak,ott biztos találsz...
2011. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hétvégén megyek bevásárló-körútra, köszönöm a tippeket, remélem sikerrel járok. Közben pedig szívesen várom a további ötleteket.
2011. ápr. 28. 20:54
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartozom a nagyon ducik közé:D de Turikban is elég jó ruhák szoktak lenni, és ott elég sok nagy méterű divatos felső/ruha szokott lenni :) Szerintem egy turiban is körül nézhetsz, hiszen ott is tiszta/ olcsó/ és nem utolsó sorban szép ruhák vannak:) olyanok amikről meg nem mondaná senki, hogy turiból van, sőt ha ügyes vagy még márkásakat is találhatsz:) Barátnőm egy D&G-s táskát turizott magának 500ftért..:O:O:D
2011. ápr. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak is köszi... Elmaradt a hétvégén a bevásárlás, közbejöttek dolgok, de jövőhéten mindenképpen sort kerítek rá, hisz úgy érzem nincs egy normális ruhám sem.
2011. máj. 1. 09:21
 10/13 A kérdező kommentje:
Találtam magarmra ruhát! :-))) A Stop Shop összes áruházát bejártam amit ajánlottatok, és sikerült néhány igazán jó felsőt és nadrágot is vásárolom. Mégegyszer köszi!
2011. máj. 5. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!