Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik a 27-28. hétben...

Kismamák akik a 27-28. hétben jártok, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
És aki a 23.-24.héten csináltatott 4D-t annak milyen súlyú babát mértek?

2013. jan. 25. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:

23 hetesen mérték 550 g-nak. Kicsit sok, de inkább legyen több, mint kevesebb :)

Most a 25. hét indul. Jól vagyok, köszi, a hátfájás a legnagyobb probléma. A kicsi rengeteget mozog.

És Te, hogy vagy?

2013. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!gratulálok:-))

Mi 23 hét 4 naposan voltunk, és akkor mérték 635 grammnak.És én még azt hittem, hogy az nem is olyan sok:D

Mikorra vagy kiírva?Kisfiú vagy kislány lesz?Nekem semmi bajom,bár időm is van pihenni, mivel nem dolgozom terhesség eleje óta.

2013. jan. 25. 11:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Szió.28.hetemet töltöm szombaton,4d-én még nem voltunk pedig jaj de szeretnék már de apát is jó volna vinni magammal és ő meg talán 2 hét múlva jön haza...nem tudom de mivel ikerim is elég nagy súllyal születtek így nagy a gyanúm hogy a kisasszony sem lesz egy pöttöm Panna:)))Szerdán voltam a dokinál és a gép már most 29 hetesnek mérte a babát pedig láttam hogy elég pontosan mért:)szóval pont beszéltük hogy ő sem 2,5 kilós baba lesz:)amúgy jól vagyok köszönöm azt hittem nehezebben fogom bírni két örökmozgó mellett de egy női szervezett tényleg sok mindet kibír ha kell,mert a muszáj meg nagy Úr:)a rosszullétek,vagy hátfájás vagy sav baj elkerülnek de jobb is mert nem tudom mi lenne velem ha bajosabb lenne a terhességem...te hogy vagy?pontosan mikorra vagy kiírva én 04.21-re apának szép szülinapi ajándékot hoztunk össze mert ő meg 22.-én lesz 37:)na jó nem fárasztalak tovább írj magadról te is pár sort,ja nemét tudjátok már,plusz kilókkal hogy állsz???én 8-nál járok de ez azért belefér,vagyis nekem;)
2013. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Kedden toltom a 28. hetet, 04.23-ra vagyok kiirva:)

A 24. heten a doki (nem 4D) 988 grammosnak merte, szerencse hogy mar fekudtem mert dobtam volna egy hátast...

Minden rendben, csak a sav hagyhatna aludni neha, ma megyek rennie-t venni mert kesz vege eddig birtam. A 30 hetes uh utan kezdek el bevasarolni, mar alig varom:) Mindenkinek boldog babavarast kivanok!

2013. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,ekkora babától nem is csodálom hogy sok a savad jól megnyomhatja odabentről:)neked is boldog babavárást és kevesebb savat;)
2013. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat utolsó két válaszoló!A pluszkilókkal úgy állok, hogy eddig 12 kiló jött fel kb,de alapból is nagyon vékony meg magas vagyok így kb senki nem akarja elhinni,terhesség előtt brutálisan sportoltam sosem volt gondom a kilókkal.Meg úgy vagyok vele, hogy most ez ami a legkevésbé érdekel, a gyereknek szüksége van zsírra meg tápanyagokra,majd szülés után lemegy a felesleg,attól nem félek.Nekünk már a 12 hetesen megmondták, hogy kisfiú,annyira egyértelmű volt, fel sem merült, hogy kislány:D

Hétfőn töltöm a 27.hetet és a szülinapomon lépek a 3. trimeszterbe február elején:))Nekünk a cuccok egy része már megvan,még a kiságy meg a pelenkázó kell,azt majd az Ikeából hozzák nekünk.babaruhát egy csomót kaptunk, így azt szerintem venni sem kell.Ja és a legelejétől fogva elkerülnek a rosszullétek meg a hányás,egyedül a savam több picit,ennyi kellemetlenséget kibírok:D

2013. jan. 25. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!