Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes körüli kismamák,...

32 hetes körüli kismamák, hogy vagytok? Készülődés, fészekrakó ösztön?

Figyelt kérdés

Hogy bírjátok? -én nagyon várom a kis drágát:)- van már egy 4,5 éves kislányom-ő is várja:)

Nem tudjuk, h fiu v. lány lesz....hátha az utsó Uhn kiderül.

Bennem nagyon elindult a fészekrakó ösztön kb 2hete-mindent mosok-takarítok...stb Persze, mikor elfáradok pihenés van, és estére már szokott a derekam is fájni.

Hogy álltok a babadolgokkal, minden meg van?



2013. jan. 23. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:
32+5 vagyok, kész a tapétázás még képek hiányoznak meg pár kiegészítő és az autós ülés, remélem a héten az is meg lesz, pelust kell vennem, meg fürdető, ilyesmi, ja és a kád...A ruhákat pont tegnap tettem a szekrénybe, kimosva vasalva. Tegnap este elég sokat keményedett a hasam-vagyis hiába 3. gyerek-még sem tudom mindig, hogy keményedés vagy kinyomja magát:-) Azt tippelem faros, a kicsi is az volt és a gyomromnál ott egy tenyeremnyi valamije amit kinyom feje? segge? nem tudom:-) Pénteken megyek UH-ra, azt tudjuk hogy kisfiú lesz:-)
2013. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!