Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél mikor indult be a...

Kinél mikor indult be a fészekrakó ösztön? Vajon jelezhet valamit az ideje? Aki már megszült, emlékszik mennyivel ezután történt?

Figyelt kérdés

Nyílván tudom, hogy ezek nem törvényszerű dolgok, csak kíváncsi vagyok!

Nálam már a 30. hét után. Nem tudok egyszerűen pihenni, mert nem érzem, hogy minden kész lenne. Ami így van, apróságok vannak hátra. De mikor valamivel végzek, egyből találok másik két nagyon fontos feladatot...

Általános, hogy így a 30. hét után beindul?


2011. máj. 14. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 34. héten kezdődött, de már vége az érzésnek, teljesen lenyugodtam. :) Most 37 hetes vagyok, és már mindent összekészítettem. Már a babámra, és a szülésre koncentrálok csak. Nem érzek késztetést, hogy tegyek-vegyek. kb. 2 hétig tartott.
2011. máj. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 36. héttől be kellett feküdnöm, így egy kicsit előrébb kellett hoznom mindent, de kb a 30. héttől én is folyton molyoltam valamivel. :)

Mikor már azt hittem, hogy minden készen van, akkor is akadt valami, amivel el szórakoztam. Legalább 25x átpakoltam a szekrényét a babámnak, listába vettem a már meglévő és a még beszerzésre váró dolgokat, meg ilyenek.

Már 7 hetes a kislányom, és olyan jó volt úgy hazajönni 5 hét után a kórházból, hogy minden készen várta. :D

Boldog babavárást!!!!

2011. máj. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát engem is kb pár dolog foglalkoztat csak. :)

- a nagyobbik gyermek :)

- a pocaklakó cuccainak tisztítása, rendezése

- lakás tiszta legyen, rendezett

- na és persze a szülés, ezen gondolkodom egész nap. Hogy lesz, mint lesz.


De ezen kívül nem látok most olyan dolgot, ami fontos lenne... :)

Ja igen, azért apa is fontos. :)

2011. máj. 14. 09:03
 4/5 anonim ***** válasza:
az elsővel olyan 28 hét körül indult be. kimostam kivasaltam mindent, beszereztem amit kell, összekészítettem a ruhákat , a magamét meg a babáét is a hazahozatalra, a kórházi pakkot.....most a másodikkal a 25. hetet kezdem, és már beindult az ösztön, tegnap babaruhákat szortíroztam. :)
2011. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

25.héttől vásárolgattam, 30. héttől mostam-vasaltam a babholmikat, készítettem a kórházi csomagot, 33. héten nagyrészt berendeztük a babaszobát.

Nem tudtam nyugton maradni én sem, még kész nem lett minden.

38. hétre szültem, de a 35. héten néhány napot fenyegető koraszüléssel kórházban voltam, így onnantól feküdnöm kellett a 37. hétig, hogy ne jöjjön előbb a picink- még jó, hogy akkor már minden megvolt!

2011. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!