Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mozgolódik/mozgolódott a...

Mozgolódik/mozgolódott a fészekrakó ösztönötök?

Figyelt kérdés
Én a 25. hét körül kidolgoztam a lelkemet is, hogy minden OK legyen itthon, de egy ideje nem tud mozgatni az, hogy a csomagom, semmim nincs összerakva, és a lakásra is ráférne egy alapos nagytakarítás... :( Pedig nagyon közel az idő, a 35. hetet töltöttem. Azt hittem, ilyenkor már be leszek sózva...
2010. ápr. 30. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ó! ez tök normális! Én a vége fele napi szinten mostam! :)
2010. ápr. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ma vagyok 35 hetes, es mostmar nagyon nehezemre esik minden. Eleg egy fel orat allni a konyhaban a kaja mellett es mar iszonyatosan faj a hatam, derekam es jonnek a joslok is. Szerencsere mindent megvettunk mar es a korhazi cumoka is ossze van pakolva, ha most kellene kezdeni...hat nem tudom, hogy lenne hozza energiam. Raadasul van egy 2 es egy 10 eves gyerkocom is, ok is rendesen leamortizalnak. :) Kitartas, mar nincs sok hatra.!
2010. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a 37ik hétben vagyok,de még mindig csak elméleti síkon tör rám a fészekrakó érzés:-))
2010. ápr. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekes mód,az 1.babával sokkal nyugisabban vettem ezt a dolgot is.Nem vettem sokáig semmit,aztán olyan 35hetesen pikk pakk összeállítottam a csomagunk,naponta mostam vasaltam,pakoltam a gyerekszobában.

Most a 2.babával sokkal idegesebb vagyok,állandóan aggódom,hogy nem leszek kész időben.Igaz lassabban is haladok,mert a most 18hónapos fiam nem nagyon hagy magammal/unkkal foglalkozni.Így 30-31hetesen elkezdtem szépen fokozatosan összepakolni a kórházi csomagot(de pl januártól minden hónapban vettem valamit bele,hálóing,bugyi,betét,tisztálkodó szer.....)A babaszobát 2 hetes sikerült átvariáltatnom.így már elvileg minden a helyén.Már a kiságyba,bölcsőbe ma befejeztem a fejvédők,szivacsok behúzásást....

Igaz már 36+4hetes vagyok :-)

2010. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első bébivel elég korán rámtört, szinte már idegesítő voltam! És érdekes mert bennem maradt még szülés után is. Ha a távirányító nem volt pontosan párhuzamosan egymás mellett már.....

De volt rá nem egyszer hogy már a férjem reggel 6-kor mire felkelt én kitakaraítottam az egész házat!

Most hogy jön a második baba ez még rosszabb lett.

Naponta 2x porszívózok, mindent törölgetek, élére állítva minden.Már nagyon fáj mindenem és még egy kis szöszért is lehajolok!Idegasítő vagyok........Tudnék még mit írni!

2010. máj. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!