Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3o-32 hetesek! Nektek miket...

3o-32 hetesek! Nektek miket csinál odabent a babátok? Mennyire mozgolódik?

Figyelt kérdés
Nekem egy ideje ritkábbak lettek a nagy rúgások, inkább csak fészkelődik, nyújtózkodik. Ez természetes? 31 h
2011. máj. 24. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:

nalam is ez a helyzet

30 hkm

2011. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hatalmasakat rugdos szinte egész nap hol itt hol ott nyomja ki magát. Nagyon eleven kis fickó 30hkm.
2011. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

31 hetes kismama vagyok, a lánykám folyamatosan fészkelődik, rugdos. Hol fejjel van, hol farral :) Amikor farral van elég kellemetlen a méhszájon rúgás, csillagokat látok, de értük mindent elvisel az ember lánya. :)

Boldog babavárást mindenkinek!

2011. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem egész nap le sem akar állni. Sokszor csak úgy hullámzik a pocim. Rugdosódni is elég sokat szokott. Tegnap voltam a 30 hetes Uh-án és a szonográfus is mondta, hogy nagyon aktív kisbaba, le sem akart állni egy pillanatra sem. :D


30hkm

2011. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mocorog,kinyomja magát,nagy rugásai nincsenek már.Sajnos én még csak megállapítani se tudom,hogy milyét nyomja ki.Szerintem már nincs olyan sok helye,de ez függ,hogy mennyire szokott intenzív lenni a baba.Az enyém olyan mint az apja:D Jó lusti.30hkm
2011. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2011. máj. 24. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!