Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami történt odabent a...

Valami történt odabent a babával?!?!?!?!?!?!

Figyelt kérdés
Mióta pocakos vagyok, várom azt a napot, amikor kényelmetlenné válik a hason alvás. De még mindig nem jött el ez az idő, pedig lassan már szülni fogok. Október 23-ra vagyok kiírva. Ma reggel is úgy ébredtem, hogy hason fekszek kiterülve, és este is, mikor párom hazajött és én már bóbiskoltam a TV előtt, akkor is hason pocoltam, mint egy kinyúlt béka. És nem fáj, nem nyom, semmi kellemetlent vagy rendellenest nem érzek. Hogy lehet ez?
2011. szept. 13. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez érdekes...mekkora a pocakod?Milyen kemény az ágyatok?

Amúgy a babával minden oké az UH-k szerint?

2011. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is furcsa ez. Ilyet még nem hallottam, hogy a 3. trimeszterben valaki tud hason aludni!Én már a másodikban sem tudtam.
2011. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Doki szerint a babával minden oké, csak az én hasfalam túl strapabíró. A pocakom a körbe 91 centi (most mértem meg), a baba a jobb oldalra van befészkelve eredetileg, jó hátul. De ez akkor is gyanús.

Néha már olyan rémálmaim vannak, hogy csak a beleim szórakoznak velem, és egyszer csak kipukkannak, és akkor lelapul a pocakom, és nem is vagyok terhes... Már annyiszor álmodtam ezt, olyan borzalmas :(

2011. szept. 13. 10:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg annyira nem meglepő! Barátnőm 30 hetesen még simán alszik hason. Azt mondta a doki,ha nem kényelmetlen nekik,akkor a babának sem az, szóval nyugodtan!
2011. szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 30 hetes vagyok és néha arra ébredek éjszaka, hogy a hasamon fekszem.

Napközben próbáltam szándékosan, akkor nem ment.


Az álmot felejtsd el, nincs semmi baj és nem is lesz!

Ott van a pici a pocakodban és semmi baja nincs!

Lehet, hogy annyira tudnak helyezkedni a belső szerveid, hogy amikor hasra fekszel akkor a baba csinál magának helyet és így nem kényelmetlen!


Ne izgulj, a kicsi jelezne, ha Neki nem lenne jó valami!

2011. szept. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia!

én szept 24 re vagyok kiírva tehát már 38 hetes vagyok, de simán alszom hason. A babám nem reklamál érte sőt. Nem tudod összenyomni mivel víz veszi körül a folyadékot pedig nem lehet összenyomni:) Amúgy én nem vagyok vékony a pocimon volt súlyfelesleg úgyhogy az én hasam kívülről tapintva inkább puha, és nem is feszül. Minden vizsgálaton rendben volt a kicsim, az igaz hogy nem jósolják óriásnak de kicsinek sem.

2011. szept. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia. 36.hetben vagyok, felhason fekszem(felhuzom az egyik labamat), de tudnek hason is, csak sajnalom a babat. szerintem ha te birod, neki nem tud baja esni.
2011. szept. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is félhason szoktam kezdeni, még amikor tudatomnál vagyok, direkt nem fekszek hasra. De aztán valahogy mégis teljes hasra keveredek.
2011. szept. 13. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!