Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatnám meg, hogy...

Honnan tudhatnám meg, hogy milyen gyerekbetegségeken estem át, ha Anyukám nem pontosan emlékszik rá?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne! (Már rég nem ott lakom, ahol kisgyerekkoromban.)

8 h km


2010. máj. 5. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én visszamentem a gyerekorvosomhoz és elhoztam a kartonom.
2010. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem emlekszik ra anyukad, akkor nem olyan fontos betegsegek lehettek
2010. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Melyik betegséget kéne tudnod?


Én a rubeolán aggódtam, mert nem tudtuk volt-e, de kiderült, hogy az én évjáratomban az már kötelező oltás volt.


Ja, és van, amit vérvétellel ki tudnak mutatni, hogy van-e ellenanyag a szervezetben, szóval a háziorvosod (mostani) kérdezd meg erről.

2010. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A bárányhimlőt kellene tudnom, mert lehet, h bárányhimlős a barátnőm kislánya, akivel ma találkoztam.
2010. máj. 5. 22:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Nalunk is ez tortent.

A 2. terhessegem alatt a kozvetlen kollegamrol derult ki, hogy baranyhimlos, de persze csak akkor, amikor mar pottyos volt, a baranyhimlo meg epp a potty elotti idoszakban fertoz.

Egy jettel kesobb en is bepottyosodtem. Anyukam nem tudta megmondani biztosra, hogy voltam-e mar baranyhimlos, mert egyresz negyen vagyunk testverek (sok info kozul volt, ami kiesett), masreszt nem most volt, es tul nagy jelentosegu dolog volt ahhoz, hogy bizonytalan infot adjon.

A regi gyermekorvosunk nem tudta megmondani, mert azok az adatok meg nem szamitogepen voltak, a husz evnel regebbi kartonokat meg vhol raktaroztak, nem tudta eloszedni.

A korhazban vegul elohivtak a 2 honappal azelott levett vermintamat es ellenanyagszurest vegeztek, aznap volt eredmeny, szerencsere pozitiv lett, tehat mar voltam korabban bhimlos.

2010. máj. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!