Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom sokan írák már ezt de...

Tudom sokan írák már ezt de azok a kismamik leírnák a pocakja méretét aki emlékszik rá hogy mennyi volt 24-25 hetesen? Azok válaszát is várom akik épp ebben az időben járnak.

Figyelt kérdés

Nekem megmérte ma a védőnő és 86-ot mért.Tudom függ alakttól meg egyéb dolgoktól is de csak összehasonlítási alapból szeretném tudni hogy átlagos e a pocakom vagy elég kicsi.Amúgy a doki szerint kisebb a baba egy héttel és ezért is lennék rá kíváncsi.Előre is kösz a választ.

Egy holnap 25. hetet töltő kismama.


2009. júl. 29. 21:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a keresőbe (nekem is jókor jut eszembe) és hát mitne mondja azokhoz képest nekem eléggé picike:-(((( Dehát remélem attól jól fejlődik a babókám.
2009. júl. 29. 21:50
 2/10 anonim ***** válasza:
25.héten 87 cm köldöknél. Most 104 cm 29 hetesen.
2009. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy írtál.A keresőben nagyobb pocakok szerepeltek és eléggé lelombozódtam.De látom akkor nem vagyok egyedül és akkor nem is olyan pici talán?!Köszi mégegyszer:-)))
2009. júl. 29. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Holnap kezdem a 24. hetet és nekem most 93cm. De ez egy 67cm.es derékból indult anno... Nehéz így összehasonlítani mert tényleg alkati dolog a pocaknövekedés is. És ha a babó egy héttel kissebb az azt is jelentheti , hogy te pont nem a 14. napon termékenyültél meg, úgy ahogy én sem. Ne aggódj, nem kicsi a hasad, valaki még puffad is. Én még nem terhesen egy Gyros befalása után is úgy felpuffadtam, hogy azt kérdezték tőlem, hogy hanyadik hónapban vagyok... nyugi
2009. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok:Nem pici az!Attól sem kell megijedni,ha esetleg egyszer kevesebbet mérnél az előző mérésnél.Már volt olyan nekem,hogy 2cm-el kisebb lett a poci...gondolom kislegény nem úgy feküdt éppen.Szóval nyugi,nekem már kezd kényelmetlen lenni a méret:)
2009. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ igaz én 53 kg-al inditottam és most vagyok 60kg.De azt nemtudom hogy mennyi volt a derékbőségem mert soha nem mértem de elég vékony voltam mindig is.
2009. júl. 29. 22:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 24-25 hetesen volt kb. 95 cm a hasam, most 27 hetes vagyok és 99 cm.

152 cm magas vagyok, 46 kg-mal kezdtem, most vagyok 59 kg.

De majd csak most kezd el nőni a has, tehát nem vagy "lemaradva". Lehet, hogy tökre be fog indulni és a végén egy hatalmas pocival mész szülni. :)

Sok időnk van még. :)

2009. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! 24 hetesen 85 cm volt a pocim, akkor kezdett látszani, hogy lakik valaki a pocimban, addig lapos voltam.

Most vagyok a 31. hétben és 95cm, úgy 2 hete kezdett el "rohamosan" nőni, de ez így van rendjén, mivel ilyenkor már hetente duplázódik a súlyuk a babáknak.

Most sem olyan feltünő a pocakom, de lehet hogy a szülőszobára majd úgy "gurulok" be.


A pocak mérete függ a magasságodtól, testsúlyodtól, derékméretedtől, szóval sok mindentől.Mindenkinek más az alkata. Ha az uh szerint szépen gyarapodik a babád, akkor pedig ne aggódj.:))

2009. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 104 cm volt mikor szültem, úgy néztem ki mint más 7 hónaposan. De nem attől függ hidd el. A fiam 3550 g és 53 cm volt. Én 8 kg-ot híztam. Örülj neki, hogy nem olyan hatalmas:)
2009. júl. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon szépen köszönöm mindenkinek hogy válaszolt!!!!Aranyosak vagytok!!!!!KÖSZI :-))))
2009. júl. 30. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!