Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sülés elött 2-3 héttel mit is...

Sülés elött 2-3 héttel mit is jelentett nálatok pontosan a fészekrakó ösztön? Miket csináltatok még gyorsan meg?

Figyelt kérdés
mire nem maradt idö?
2010. jún. 26. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira érdekes, nekem is mindenki azt mondta, hogy majd az utolsó hónapban lesz egy ilyen, mikor mindent ki akarok takarítani, le akarok törölgetni, ki a karok mosni ... stb.

:):):)

Hát most lépek a 25. hétbe, s már most tiszta hülye vagyok. Még egy gőztisztítót is beszereztem, s hetente azzal tisztítom a csempéket (amiket előtte csak letöröltem ... de azt sem minden héten :S) meg a tűzhelyet is egy héten többször azzal fújom át ... és így tovább.

Lehet egy kicsit kilógok a sorból, de szerintem ez nálam egy kicsit korábban elkezdődött :):):) S hol van még a vége. :D

(Nem voltam előtte ennyire rendmániás. Rend volt tisztaság, de nem vittem túlzásba.)

Bocsánat, ha nem pont a kérdésre feleltem!

2010. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Idegesítem a férjem, hogy hogy még ezt is azt is be kell szerezni, meg kell csinálni:) Már kifestettem vele a lakást, a bútorok készen a gyerekszobában. Takarítás oké:) Már csak a babaruhák átmosása van hátra. Na meg a dekoráció a falra, ajtóra. Szerintem ma az ajtóra fogom elkészíteni.

Eddig úgy néz ki mindenre van még idő, persze, ha a baba hamarabb akar érkezni, akkor lehet majd a nagyszülők fogják max. befejezni a mosást vasalást:)

Hmm, lehet ma mosok-vasalok egy nagyot és nem itt ülök tovább.... be is paráztam hirtelen, hogy nem marad időm.

2010. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam ez nagyon durva volt. Mindent az utolsó pici részletig kitakarítottam, kimostam, mindent csináltam. Minden nap csinosítgattam, újra letöröltem, stb.

Aztán a 39. hétben annyira fáradt voltam már, hogy szinte fel sem bírtam állni. Persze a férjemet is kicsináltam :D

2010. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk mire 7 hónapos várandós lettem addigra szinte minden készen állt. Utána csak "ismételtem" :) megnézegettem, türögettem a ruháit, törölgettem stb..stb..aztán a 40. héten eszembe jutott, hogy nem elég szép az udvar és kell még virág mire a kicsi megérkezik:) így beszereztem jópár palántát és térdelve ültetgettem:))
2010. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. én mos vagyok 36+3 ,nyitva a méhszájam, nem tudom mikor szülök, de már itt is kész a gyerekszoba bár mégegyszer le akarok ott is törölgetni, és felmosni, a babacuccok készen vannak, én már ruhá szekrényt pakoltam, fürdöszobát ujitottunk, stb.. ilyesmikre gondoltam, és minden nap elrakom a ruhákat, edényeket, ha hirtelen kéne indulni, ne maradjon utánam kupi. igazábol már csak én vagyok vissza, rám férne egy fodrász és egy jo pedikür, de én már nem érem el a lábam:))
2010. jún. 26. 16:33
 6/7 anonim ***** válasza:

:) Hát egy pedikűr nekem is jól jönne. A fodrász már megvolt. Ma is a babaruhákat fogom készíteni. Na meg rájöttem, hogy át kell pakolnom a táskám... kettőbe bontom 1 a szülőszobára és egy a gyermekágyra.

(Én vagyok ki idegesítem a férjem.10:45)

2010. jún. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sziasztok én ma akarok pedikürözni, majd lesz amilyen lesz, fodrászhoz holnap megyek, meg gantáztatni, aztán utána napon letörlgetek és táskát rendezgetek.. még 24 napom van:)
2010. jún. 27. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!