Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok 35-36 hetes...

Hogy vagytok 35-36 hetes kismamák?

Figyelt kérdés

Mikor mész vizsgálatra Uh ra?

mikorra vagy kiirva és hol szülsz?

szedsz homeos terméket? ha igen mit?

elsö vagy többetik baba lesz. nem félsz a tulhordástol, föleg olyanok akik félnek elsö gyermeküket több napra másra hagyni mig kórházba vagy?


2013. jan. 24. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én febr.25-re vagyok kiírva, második baba, a debreceni klinikán fogok szülni.

Nem szedek homeos bogyókat, csak a szokásos terhesvitamint meg vastablettát kell, plusz még van 2szem magnéziumom.

A túlhordástól nem félek, az elsőt 1nappal a kiírt előtt szültem. Inkább az aggaszt, h hogyan jutunk majd el a kórházig, ha beindul a szülés. Apás szülés lenne, a 3évest valakinek gyorsban le kell passzolni, és őt 4 és fél óra alatt szültem, így valószínű most még rövidebb lesz. Remélem apa időben ott lesz.

A "nagyfiam" gőzöm sincs hogy fogja bírni nélkülem, anyukámmal lesz napközben, éjjel az apjával. Csak megoldják valahogy. :-)

Uh nem tudom mikor lesz még, nst-re holnap megyek először.


Engem az érdekelne, h ti hogyan bírjátok ezt az utolsó hónapot? Mert én már totál kész vagyok! Semmi se jó, sehogy se jó, alig várom, h túl legyek már rajta. Nagyon nyűgös vagyok minden értelemben.

2013. jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!

én tegnap voltam uh-n, minden rendben, csak a baba "fordult ki" a helyes irányból... (tettem is fel kérdést ezzel kapcsolatban)

március 1. vagyok kiírva, és a Budapesten fogok szülni. nem szedek homeós bogyókat :)

első baba lesz, kicsit félek a túlhordás miatt, főleg, hogy most nincs befordulva. de még reménykedek :)

én is nyűgös vagyok, de még bírom. szinte egész nap egyedül vagyok, nincs kinek hisztizzek. mikor meg hazaér párom, akkor nem zúdítom rá a nyűgjeimet, inkább kiélvezzük azt a kis időt amíg még ketten vagyunk :)

Te hogy vagy?

2013. jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

egész nap hátfájás derékfájás, keményedés. ma eltávozott a nyákdugom egy része

második gyermek.

február 23 ra vagyok kiirva rettegek a tulhordástol iszom a málnalevél teát+ homeos bogyokat

se éjjel se nappal nem birok aludni

elviekben szombaton nst, uh , vizsgálat hétfőn vérvétel

2013. jan. 24. 11:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Én két nap múlva töltöm a 35. hetet, én is Debrecenben fogok szülni a klinikán. Remélem febr. 20-a körül. Épp most kértem nst időpontot, jövőhét szerdán megyek oda. nem akarnám túlhordani, már most nagyobb a kelleténél. 3 éves ikreim vannak itthon ők anyósommal lesznek pár napig. Lelkibeteg vagyok már előre. ők 36 hétre születtek 2,5 kilósan, úgyhogy 37 hét körül már nem is bánom ha ő is kijön. aludni ne bírok, semmi se jó sehogy. ég a gyomrom, ennem kell a vasat de attól meg szorulásom van, magas a pulzusom,és hallom ahogy lüktet a fejemben, tehát ez már terhesség a javából! :) Kitartást mindenkinek!
2013. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!