Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11-12 hetes kismamák! Hogy...

11-12 hetes kismamák! Hogy vagytok? Tünetek enyhülnek?

Figyelt kérdés
Én 11+2 vagyok ma. A hányinger és az émelygés már sokat enyhült, de a szagérzékenység és legfőképpen az isszonyatos fáradtság még mindig gyötör... Bíztassatok, hogy nem vagyok egyedül! :-)
2013. jan. 18. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia :) Igaz én még csak 10 hetes vagyok de gondoltam leírom a tapasztalatomat ha nem gond :) én nem nagyon voltam eddig sem rosszul gondolom akkor most már nem is leszek. Egyszer megszédültem és szinte el is ájultam ugy fogtak 2 oldalról hogy le ne forduljak a székről, aztán jött a hányinger és a kedves vele járója a hányás is :( Utána elkezdett rólam szakadni a víz és ennyi. ez kb 7 hetesen történhetett, azóta sincs semmi. inkább kívánós vagyok :) Boldog babavárást :)
2013. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia én 13+5 napos vagyok, nem volt semmi panaszom eddig szerencsésnek mondhatom magam sosem voltam rosszul, kisfiú lesz a babám!:)
2013. jan. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, én most vagyok kb 14 hetes. Nekem is émelygés volt inkább, nem hányinger, az szinte sosem volt legalábbis az elején. Én csak úgy voltam vele, hogy egy nap leforgása alatt rengeteg ételt megkívántam, majd fél óra múlva már émelyegtem tőle, estére pedig mintha fortyogott volna a gyomorsavam. A szagokra mindmáig érzékenyebb vagyok, de nem érzem magam rosszul tőlük. Most már nem vagyok annyira fáradt, de ez nálam naponként is változott. Azért még mindig rámjön az álmosság olyan este 6-felé. És néha még megszédülök, néha csak úgy a semmitől. A 10-11. héttől egyébként nálam annyi változás lett, hogy kétóránként megéheztem, ha nem ettem azonnal na akkor jött a hányinger, émelygés, ez is a gyomorsavtól. Reggel mikor felkeltem sokszor már mentem is a WC-re, nálam ekkor jelentkezett először a hányinger, de semmi nem jött ki mert ugye üres volt a gyomrom.
2013. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

12+4 vagyok ma, szinte napra pontosan a 12. hét kezdetétől elmúltak a rémes rosszulléteim. Ugyanígy volt az első babánknál is.

A fáradtság még nálam is megvan, bár tegnap éjszakáztam a kislányommal, lehet, hogy szimplán attól van és már az is múlik.

Minden jót nektek, boldog babavárást és babázást! :)

2013. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12hetes kismama vagyok nekem a 11hettől szinte teljesen elmult a hányinger,émelygés minden.Boldog babavárást
2013. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12+5 hetes vagyok. Sajnos én még ma is hánytam. Remélem nem tart már sokáig! Viszont a többséggel ellentétben én nem fáradékony vagyok, hanem nem tudok aludni. Éjjel 2-3 órakkor megébredek és órákig nézem a plafont, a visszaalvásban reménykedve!
2013. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: néhány naponta én is csak forgolódom éjjel, úgy ébredek, mintha reggel lenne, persze nappal meg hulla vagyok emiatt. :/
2013. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia, én 11+5 hetes kismama vagyok, még mindig vannak tüneteim, de negyedannyira erősek, mint a 6-9. hét közt voltak.

Kívánós vagyok, rengeteget alszom, a melleim nagyon fájnak és a vérnyomásom a padlót verdesi...

2013. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat. Boldog babavárást mindenkinek!
2013. jan. 21. 09:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!