Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babás áprilisra kiírt...

Első babás áprilisra kiírt kismamák, hogy vagytok? Mekkora a pocitok?

Figyelt kérdés
Voltatok 4d-n?Babaszobát mikor kezditek el?

2013. jan. 22. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Én május 2-re vagyok kiírva,de még lehet belőle áprilisi gyerek :D

Igen voltunk 13 hetesen 4D-n,és majd 1 hét múlva megyünk megint :) Már nagyon várom,hogy láthassam Ati kisfiamat :)

Nekünk nem lesz külön babaszoba,mert 41 nm-es albérletben élek a férjemmel és csak 1 nagy szoba van,így velünk lesz 1 szobában,már szinte mindent megvettünk neki :)

Köszönöm kérdésed jól vagyok,leszámítva az állandó egyre erősödő hátfájást,a néha gyötrő légszomjat,a görcsöket és a keményedéseket,amire napi 3x1 szem magnerotot kell szednem.Feküdnöm kell sajnos ezek miatt orvosi utasításra :/

A méhszájam még zárt volt 2 hete,remélem még mindig az.Sajnos már 10 kilót híztam,ami miatt diétára fogott a védőnőm,de így is feljött 1 hét alatt 1 kiló,ami szerintem már víz lesz,mert dagadnak az ujjaim és a kézfejem,és már mindkét alkarom is kicsit :/

A pocim sajnos nem nagyon látszódik,mert túlsúllyal kezdtem a terhességet és még erre rájött ugye a 10 kiló plusz,szóval nagy bánatomra nekem sajnos nincs szép kerek terhes pocakom,inkább csak úgy nézek ki,mint aki egyszerűen kövér :'(

Remélem azért a 30. hét felett ez változni fog,és még szülés előtt nyilvánvaló lesz mindenkinek az,hogy terhes vagyok és nem kövér!!


25 hkm

2013. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtál!Hát mi is a 13.héten meg a 24.héten voltunk 4d-n és nekünk is kisfiunk lesz:)Most 26 hetes vagyok április végére vagyok kiírva.Semmi kemenyedes meg gorcs:)magnerotot szedek napi 2-ot.

babaszobat most kezdjuk el februarban.

2013. jan. 22. 15:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én április 19-20-ra vagyok kiírva, a 28. hétben járok! A várandósságom legszebb időszakát élem, csupán este vagyok kicsit fáradtabb, mikor a pocakom már kissé előre húz... :) a picifiú sokat mocorog odabenn, holnap pedig, a születésnapomon megyünk 4D-re, mert már nagyon régen (21. héten) voltunk utoljára UH-n, a 32. heti meg még olyan messze van...! Holnap-holnapután kezdjük el a babaágyat összeszerelni, plusz kiskádat, pelenkázólapot stb. vásárolgatni... szerintem már nem korai! Még 1 hetet dolgozom a munkahelyemen, (febr.1-ig), és utána minden időmet a babadolgok vásárlására forditunk! Kedves kérdező, te hogy smint vagy, mesélj magadról! :) Puszil egy 28. hetes, ma még 23, holnap már 24 éves, kisfiút váró kismama :)
2013. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia!Ez szupi,GRATULÁLOK!!!Én meg február 6-án töltöm a 25.évemet:))Akkor te is vízöntő vagy.Nálam is minden ok,mar nagyon varom a babaszoba osszerakast,a ruhak megvannak meg a matrac meg agy es pelenkazo kell.babakocsit mar megvettuk amikor 16 hetes voltam:)Fiu lesz a mienk is.Egy honap mulva megyunk 32.hetesre.
2013. jan. 22. 16:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia :) Én április 3ra vagyok kiírva,29.hét

Már néha nem jól vagyok...este nehéz az alvás,állandóan pisi,orrfújás (egész kismamaság alatt végigkisér), már nem látom egyáltalán,hogy mim van ott lent középen :D...várom már,hogy megszülessen.14 hetesen voltam 4D és majd megyek nemsokára megint..már elkezdtük a babasarot,mert egy szobába leszünk Biankával :))

2013. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
babsarkot
2013. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Nekünk már megvan szinte mindenünk a picinek,a kiságyat is már vagy 2 hónapja megvettük, a babakocsink már olyan 5-6 hetesen megvolt :D Jó áron akadtam rá és nem szalasztottam el a lehetőséget..nekünk már csak légzésfigyelő kell meg a sok apróságok kellenek még:pl:cumik,c.üvegek,pelusok,popsikrémek,törölköző,kifogó,stb.Ezen kívül már mindenünk megvan :) Én nem hagytam az utcsó pillanatra és jól is tettem még tudat alatt is,mivel nekem nem szabad annyit mennem a keményedések miatt :/

A legközelebbi UH nekem is 32 hetesen lesz a kórházban,de előtte mint írtam is megyünk 4D-re :D

Miskolcon fogok szülni :)

2013. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Aprilis 23-ra vagyok kiirva, de minden jel arra utal hogy egy picit elobb fog erkezni a kislany:) Pont emiatt hatalmas a hasam, a 24. heten mar egy kilosnak becsultek a baba sulyat...es kerdes hogy meddig huzom a max 165 centimmel.

4D-n azt hiszem a 16. het korul voltam, nagyon szepen latszodott mar akkor is, de a vege elott meg egyszer mindenkepp elmegyek:) A babaholmi nagyuzemi beszerzeset majd a 30. heti UH (feb. 4) utan szeretnem elkezdeni, de kisagyat mar kaptam ajandekba, es babakocsit is:)

Mindenkinek boldog babavarast kivanok!!

2013. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia!Hát ez nem semmi gratulálok a babához neked is!Mi amikor 23 hét 4 naposan voltunk 4d-n ott az orvos 635 grammra mérte a kisfiúnkat,megnéztem a táblázatot és elvileg a 23.héten kb 600 gramm az ideális súly.Az nagyon komoly, ha a Tiétek 24 hetesen majdnem egy kiló,szép nagy baba,és én még a miénkről hittem azt, hogy nagy:)))
2013. jan. 25. 07:39
 10/10 anonim ***** válasza:
koszi!:) bar olyan sokan mondjak hogy milyen durvan ala- vagy folebecsultek a babajuk sulyat az ultrahangon...kivancsi vagyok mit mondanak majd negyedikén, azt a korhazban fogjak csinalni, nem a sajat dokim rendelojeben. ha ott is pulykanak becslik, akkor felkothetem a kismamagatyat... de a lenyeg meg mindig az egeszseg, meg az ilyen fontos dolgok :D
2013. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!