Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok 14 hetes kismamik...

Hogy vagytok 14 hetes kismamik? Mondta már orvos a gyermek nemét? Ha nem, akkor mit tippeltek és mit szeretnétek? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

Én nagyon jól vagyok, nagyon szeretem a várandósságot. Eddig sem volt semmi kellemetlen tünetem, leszámítva a megnőtt étvágyat, de élvezem, hogy most ehetek. Egész életemben fogyókúráztam, és most végre nem kell. Eddig 4 kilót híztam, de nem zavar, hiszen 175 magas vagyok és így is csak 64 kiló, ez meg belefér.

Nemét én még nem tudom, és nekünk teljesen mindegy, hogy mi lesz, de kisfiúnak érzem. Két gyermeket szeretnénk majd a férjemmel, így az első lesz ami szeretne, de a második remélem ellenkező nemű lesz :)

köszönöm a válaszokat!

25 éves kismama



2013. jan. 15. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is 14 hetes vagyok. Nekem a második babám, van már egy kisfiam, aki most lesz 3 éves. Én sem tudom még a tesó nemét, most egy lánynak jobban örülnék, de az a lényeg, hogy egészséges legyen.

Nekem az émelygések enyhültek, de még mindig undorodom azoktól az ételektől, amiktől eddig rosszul voltam. A kisfiammal nagyon rosszul voltam a 14. hétig, egyfolytában hánytam, az első trimeszterben fogytam is 5 kg-ot, de most csak 2-szer hánytam, ezért én most emiatt lánynak érzem. (mármint amiatt, hogy másabb a terhességem)

A pocakom nő ezerrel, sokkal gyorsabban, mint a kisfiammal.

Én most leszek 31 éves egyébként.

2013. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14+6hetes vagyok, sajnos én eddig semmit nem élveztem terhességből, mert nagyon rosszul vagyok a 6. héttől. Jó lenne ha már végre elmúlna és csak a boldogság maradna :) Nekem is első baba. Tegnap voltam orvosnál és azt mondta még korai lenne tippelni a nemét, de megígérte, hogy 4 hét múlva! Egyébként szinte biztos vagyok benne, hogy kislány, valamiért fel sem merült bennem a fiú, de majd meglátjuk. 2 kilót híztam eddig és 26 éves vagyok :)
2013. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is az első terhességem, a mellérzékenységen, és a fáradékonyságon kívül semmi más bajom sincs, és nem is volt hála istennek! (hányás,émelygés) Nekem majd AFP eredménnyel kell vissza mennem a dokihoz február közepén kb., arra az Uh.-ra be szeretném vinni a férjemet is, és akkor remélem, hogy megtudjuk kit várunk! :) Természetesen én lányt szeretnék, és úgy is érzem, hogy az lesz, a férjem pedig fiút... Remélem én nyerek! ;) Boldog babavárást mindenkinek.


25 éves-14 hetes kismama

2013. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki nézi még a kérdést, most hogy vagytok? Mára 24 hetesek vagyunk :)
2013. márc. 25. 12:54
 5/7 A kérdező kommentje:
egyébként nekünk kisfiúnk lesz, azóta gondolom nektek is kiderült :)
2013. márc. 25. 12:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Az első válaszoló vagyok. Igen, mi is jól vagyunk!

Kislányunk lesz, úgyhogy lesz itthon így egy fütyis és egy sunis is. :-) Nagyon boldog vagyok!

És persze ami a legfontosabb, hogy eddig minden vizsgálati eredményünk tökéletes lett...kopp-kopp!!!

2013. márc. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hello! 2es vagyok! Jó volt a megérzés és kislányt várunk! Jobban nem lettem, vagyis hányás ugyan nincs, de néha már alig kapok levegőt! Nagyon várom a júliust :))
2013. márc. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!