Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 14 hetesen fiút mond az...

Ha 14 hetesen fiút mond az orvos, persze nem 100%-ra, akkor mennyire valószínű, hogy az lesz? Volt akinél tévedtek?

Figyelt kérdés
Szerintem a fiút könnyebb felismerni.
2013. jan. 11. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Fiúnál szerintem kicsi az esély, hogy mégsem az, hisz vagy van ott valami vagy nincs. Ha nem látja, még előkerülhet, de fordítva nehéz. :)


Kérdésre válaszolva: függ pl a gép minődégétől, jó géppel 12. héten olyan 97-98%-ra mondják meg a baba nemét (és ebben benne vannak a lányok is, akiket ugye nehezebb felismerni) ( [link]


De egy vacakabb géppel, vagy ha nem mutatja magát rendesen, akkor még később se 100%.


Nekünk 12. héten mondták hogy fiú lesz, most 17. hétben vagyok és szerdán már én is láttam a kukiját, szóval a tévedés egyre valószínűtlenebb. :)

2013. jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért ne vedd még készpénznek, mert a köldökzsinór is lehetett!
2013. jan. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, amúgy fiút vagy lányt szeretnél? Csak, hogy ennyire érdeklődsz... :)
2013. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem számít, hogy milyen, de mivel van már egy lányunk, ezért örülnénk a fiúnak.
2013. jan. 11. 14:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor szorítok, hogy tényleg az legyen, szerintem az lesz, :) de ha mégsem, hát akkor lesz két szép kis copfosod, sok sikert!
2013. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mindhárom fiamnál a 12.héten fiút jósoltak.

Azok is lettek!

2013. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg fel tudnad tolteni a uh kepet? Szivesen megneznem neked!!!
2013. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha fiút mond a doki, az nagy valószínűséggel az lesz, de azért az sem 100%!
2013. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15.héteb fiút mondott,na azóta voltam 18. ,21. és 24 heti uh-n de se híre se hamva a kukinak;)...nem bánt a dolog hisz 2 tökim már van;)))
2013. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!