Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20hetes terhesen 2méhlepény?...

20hetes terhesen 2méhlepény? Méhlepény helye a hátsófalon. Méhlepény helye a mellsőfalon. Mellék méhlepény gyanúja felmerül. Az orvos azt mondja nem gond, valószínű iker tehességnek indult, de az egyik felszívódott.

Figyelt kérdés
ez tényleg így lehet?voltatok így?nincs baj,ugye?tényleg?
2011. máj. 25. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Baja nem lesz belőle a babának, azért érdemes tudni mert szülés után két helyen kell kereskedni akkor hogy biztosan levált e mindkettő. De a dokid akkor biztos tudni fogja, ill. emlékezni fog rá, hogy neked így van.

Ha véletlen nem nála szülnél, akkor pedig érdemes szólni róla.

2011. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 krisztivan ***** válasza:
Nyugalom,nekem is kettő volt.egy első egy hátsó falon.Nekem nem akart leválni és én szóltam a dokinak hogy nehogy elfelejtse mind a kettőt kiszedni.Nagy fiam született de nem tudom hogy ez közre játszott-e benne.
2011. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hetesen 4D-n mondták, hogy járulékos lepényem van, egy elől, egy hátul, ott azt mondták, hogy kettő is marad. A 18-20. heti UH-n nem mondtak semmit, én meg elfelejtettem rákérdezni, 25. heti 4D-n azt mondták, már csak egy van, nem tudom, hogy lett akkor a kettőből egy. De minden hátralévő UH_n rá fogok kérdezni.
2011. máj. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!