Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mit jelent pontosan?...

Ez mit jelent pontosan? Mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés

ikrekkel vagyok várandós és itt nagyon sok olyat olvastam, hogy a második picit befordították meg hogy kinyomták. ez hogy zajlott pontosan? és nagyon fájt?

előre is köszönöm!

27hkm



2013. jan. 11. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

A befordításhoz nem tudok hozzászólni, viszont a kinyomáshoz igen.

Nekem az első szülésnél hirtelen abbamaradtak a fájások, esett a baba szívhangja, már nem lehetett császározni, mert kint volt a lányom feje. Ezért "rámfeküdt" a doki, és kinyomta belőlem. Fájdalmasnak nem mondanám, de nem volt egy egyszerű helyzet...

2013. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van ahol egy babánál is rányom a doki,lányomnál így volt,semmit nem éreztem belőle,mert fájás közben csinálta,miközben nyomtam én is. Az ikreknél nekem második faros volt,elsö be vol fordulva,de meg sem próbálták befordítani,azt tudom hogy megnyomkodta a hasam a doki,mikor az első kibújt,azt nézte hogy fekszik a másik és hol van,és majdnem kinyomta belőlem a szuszt,de inkább kellemetlen volt mintsem fájt.
2013. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!