Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusznál hogyan zajlik a...

Abortusznál hogyan zajlik a tágítás a már szült nőnél? Mennyi ideig taqtt? Mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Kérem akinek már volt mesélje el részletesen!
2012. dec. 31. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem tágítanak.Előző este feltesznek egy kúpot,ettől tágulsz majd.
2012. dec. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz nekem nem abortuszom hanem üres petezsák miatti missed abom de az sajnos ugyanaz mint az abortusz mert kikaparnak de már szültem, nem volt tágítás.Aznap reggel bementem egy óra múlva hívtak a műtőbe kitoltak keltem is egy 10 perc múlva mert a szobatársak nem hagytak pihenni, pisilni kell, enni , inni egy jó 20 perc múlva ha megy mehetsz haza.
2012. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az első mondja. Ha még nem szültél akkor tágítanak kúppal vagy növényi pálcikával. De ha már szültél akkor simán csak 1 napos a dolog. Délelőtt bemész elvégzik a dolgot és pár óra múlva ha minden rendben veled mármint nem vérzel nagyon akkor mehetsz is haza. Nem volt ilyenem de van aki dolgozik ilyen helyen és ő mesélte h így történik.
2012. dec. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!