Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az 5. hétben már meg tudja...

Az 5. hétben már meg tudja állapítani az orvos a terhességet?

Figyelt kérdés
Az előző terhességem nem volt problémamentes, így az orvosom már most, az első pozitív teszt után behívott. Kérdésem az, hogy mit fog ilyen rövid terhességi idő után látni? Ti mikor voltatok először orvosnál? Ha jól emlékszem, szívhang csak a 6-7. hétben hallható, így azt még sajnos biztosan nem fogom hallani :(
2013. jan. 10. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 5 hetesen voltam először UH-n és már látszódott egy kis gömböcske.Meg kitapintotta,hogy megnagyobbodott a méhem.Szívhang nekünk már 6 hetesen volt.
2013. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5 hetesen is látszik már . de szívhang nem mindig van még
2013. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én pont 5 hetesen voltam először, petezsákot látott csak.
2013. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 5 hetesen voltam, látszott a petezsák már nekem is.
2013. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5+0-n hüvelyi UH-val petezsákot látott, amelyben szikhólyag sejthető.
2013. jan. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Tudom, korai még ez a vizsgálat, de én már nagyon várom!!! Már annak a kis petezsáknak is nagyon fogok örülni :)
2013. jan. 10. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!