Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen kisgyermek jut erről a...

Milyen kisgyermek jut erről a névről eszedbe? És milyen felnőtt? Adnád a gyermekednek?

Figyelt kérdés
DÉNES
2013. jan. 10. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nem tetszik, szerintem gyereknek túl komoly.
2013. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

kisgyerek: visszahúzódó,komoly

felnőtt: okos,művelt,elegáns,visszafogott


Hozzáteszem egy Dénest sem ismerek,de nekem ezek ugrottak be elsőre!:)

Nem rossz név,de most nem tudom eldönteni adnám e.

2013. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nagyon tetszik ez a név. Amúgy egy Dénest ismerek már gyerekkorától kezdve, és nekem nem volt komoly a neve gyerekkorában sem. Jól állt hozzá, megszoktam. Most 21 éves a srác, kedves, helyes kölyök.

Párom leszavazta ezt a nevet sajnos, de nekem bejön. :)

2013. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekem a komoly, cseppet sem gyerekes nevek tetszenek.

Szerintem férfias, vagány név, gyereknek becézve Dini.

2013. jan. 10. 21:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Imádom ezt a nevet, apum és tesóm is Dénes! Kellően komoly név, de nem komor, így viselhető gyerekként és felnőttként egyaránt. Becézése Dini, Dönci, Denisz, de felnőttként már nem becézem a tesómat. Az apukám társaságot kedvelő, "mindenki kedveli"-típusú, míg a tesóm két diplomás, magas intelligenciával rendelkező ember, így nekem ezek jutnak eszembe erről a névről.
2013. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk is szóba jött, de sajnos nem megy a vezetéknévhez.

Amúgy tetszik. Ismerek gyermeket és felnőttet is, akiket Dénesnek hívnak. A gyer

2013. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem tetszik. Legfőképpen a becézés miatt, mert nekem a hörcsögöm volt Dönci és nem tudok ettől elvonatkoztatni.
2013. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a Dénest lehet Deninek is becézni és az aranyos egy gyereknek. Egyébként szép név :)
2013. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon nem tetszik. Egy felnőtt Dénes szerintem beforduló, maradi, nincs humora.
2013. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kabymaci ***** válasza:
34%
Utálatos név :) de lehet mert az exemet így hívták, de sosem tudtam megszokni a nevét..
2013. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!