Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 év alatt kötelező a szülőne...

Vadoc0 kérdése:

18 év alatt kötelező a szülőnek jönnie ha abortuszt szeretnék vagy jó ha más felnőtt jön velem?

Figyelt kérdés
18 év alatt kötelező a szülőnek jönnie ha abortuszt szeretnék vagy jó ha más felnőtt jön velem???
2012. szept. 17. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szülőnek kell mennie,mivel neki kell nyilatkozni és aláírni a papírokat
2012. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, mennie nem kell senkinek sehova, a műtéti beleegyezést kell a szülőnek/gondviselőnek/gyámnak aláírnia, mint minden nem életmentő műtét előtt... és elég az egyik, felügyeleti joggal rendelkező szülő.

Ha a szülő nem hajlandó aláírni, a gyámhatóság is megadhatja az engedélyt a felek meghallgatása után.

2012. szept. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Miért akarsz abortuszra menni? Kicsit írjál légyszi valamit... Küldök privátban képeket, nézd meg...
2012. szept. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
Ne érts félre, nem akarlak elítélni, biztos nehéz helyzetben vagy, de hidd el, a gyilkosság nem megoldás. Írj egy kicsit bővebben a helyzetedről...
2012. szept. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%

Édesanyám, ne vegyél el, oka van a létnek,

megszületni vágyom hozzád, látni szeretnélek!

Az sem baj, ha pólyám sem lesz, ne ringasson bölcső,

öled mélye biztonsága éppen elegendő.


Édesanyám, ha meghívtál, ne zárd rám az ajtót,

becézgetve szólj csak hozzám, megnyugszom a hangtól!

Hidd el nekem, szeretni fogsz, ha pillantod orcám,

büszke leszel, boldogságod bízd egy kicsit most rám!


Bármiből is fogantattam, a te tested táplál,

én viszem a szeretetet, amire úgy vágytál.

Elmúlástól, hogyha félsz majd, én szorítom kezed,

kérlek anyám, a haláltól te ments most engemet!

2012. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!