Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ha össze-vissza jön...

Kismamák! Ha össze-vissza jön meg mennyi az esélye a teherbeesésre? Esetleg lett valaki így terhes?

Figyelt kérdés
Nekem 2-4 hónapja össze-vissza jön meg,gyógyszert szedtem, októberben hagytam abba,után 28-29 napos ciklusaim voltak.Majd májustól 32-35 naposak a ciklusaim.Ez baj?
2009. aug. 21. 22:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akkor szurkolok, hogy megint babát várj:-)
2009. aug. 21. 22:53
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Köszi! Nagyon aranyos vagy!
2009. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Miután abbahagytam a gyógyszert megszűnt a rendszeresség. 16nap és 57nap között minden előfordult. Készltünk a babára, adtunk magunknak 1 évet, hogy egészségesek legyünk meg ilyenek. Óvszerrel védekeztünk, mégis babát várok.

Ha az a baba jönni akar, semmmi sem fogja megállitani!

Sok sikert neked!

2009. aug. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 26 éves vagyok, 8 évig szedtem fogamzásgátlót, utána egy évet kihagytunk, mert nekem is 28-45 naposak voltak a ciklusaim, a dokim azt mondta várjunk amíg beáll. Nem állt be. Ő egy kicsit segített, 3 hónap próbálkozás után felajánlotta, hogy ultrahanggal figyeljük a ciklusomat. Így is lett, a 23. napon volt tüszőrepedésem, 14+3 napos terhes vagyok :)

Sok sikert, látod milyen sokunknak sikerült!

2009. aug. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

a sogornom igy esett teherbe. pco-s volt es a doki megmondta, hogy bizony jo sok idobe fog telni, mig osszejon nekik a baba. ok azert probalkoztak, de nem tudatosan. rogton az elso honapban meg is fogant a kisfia, de mivel nem volt rendszeres a mensije, nem is gondolt ra. csak 8 het utan csinalt egy tesztet es az kimutatta. az elso uh-n mar ott bukfencezett a pocakjaba!

ilyen is van.

2009. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is össze-vissza jött meg (35-60 nap) és én sem tudtam sosem,hogy most van-e és egyáltalán mikor peteérésem.És már indultam volna dokihoz,hogy valamit találjunk ki,mert babát szeretnénk minél hamarabb,de nem kellett semmit kitalálni,mert akkor már ott volt a pocakomban a mi kis hercegnőnk!!!

26 hetes km

2009. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

32 és 42 nap között jött meg mindig. Most 36 hetes vagyok.

2008. 11. 23.-án menstruáltam utoljára, és 2009,01,01.-én estem teherbe.

2009. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!