Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mi jó a várandósságban?

Nektek mi jó a várandósságban?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy lesz egy közös babánk a férjemtől, akivel szeretjük egymást.

Érdekes az is, mikor mozog a pocakban, persze csak az enyhe érzések, ha nagyon feszít, az már kellemetlen.


Amúgy én nem élek lila ködben, sosem voltam elájulva a 9 hónap alatt, hogy "jaj, de fantasztikus kismamának lenni"!

Engem inkább hátráltatott, noha szerencsére végig problémamentes voltam, de rossz volt, hogy nem tudom élni a megszokott életem, nem bírtam olyan nagyokat kirándulni, nem kerékpározhattam a hegyekben, csak óvatosan pár kilométert a városon belül, a vége felé meg kellett tervezni minden útvonalat, hogy kb. óránként találjak valahol wc-t...


Én már nagyon várom, hogy megszülessen.


41 heteskm

2012. dec. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hú akkor már nagyon a finisben vagy:) Én még csak 35 hetes.

Nekem az hogy jó időre elfelejthettem a havizást meg betétcseréket, na meg most már itthon lehetek, nem mondhatok túl sok jót. Talán csak a középső pár hónap.

2012. dec. 5. 08:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg, a havi vérzést elfelejtettem, na ez is jó benne :))


Amúgy nekem tényleg csak a "végeredmény" lesz igazán jó, a baba csoda dolog, de ez a lassított életmód nem nekem való.

2012. dec. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én már most olyanokat tudok gügyögni a kicsi babám 4D-s fényképéhez, hogy ha valaki meghallana, tuti nem nézne 100-asnak :DDDD De nem tehetek róla, ezt hozza ki belőlem a kicsim fényképe, és azóta mióta voltunk 4D-n sokkal jobb várandósnak lenni, mert tudod hogy aki a pocót bérli, és használja kisszobájának, milyen tündéri gyönyörű kicsi babó! :DDD 24 hkm
2012. dec. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem benne, hogy nem kell védekeznünk, nincs havi vérzés, hogy megnőtt a mellem és hogy végre büszke lehetek rá, hogy nagy a hasam :)

Amúgy a magzatmozgásokat is szeretem nagyon!

2012. dec. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4es vagyok! Tényleg azt is szertem hogy végre nem kell behúzni a hasit, ha jól megtömöm!!! :D
2012. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!