Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vetélés mindíg nagy görcsökk...

A vetélés mindíg nagy görcsökkel jár?

Figyelt kérdés
Nem fáj a hasam, csak van egy pici barnázásom. De nem sok! Tegnap voltam dokinál, elvileg 4-5 hetes lehetek van 2 pozitív tesztem. De a doki nem mondott semmit a barnázásra.
2008. máj. 27. 09:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

A másik doki legkorábban is csak jövö7 kedden tud fogadni. Sajnos csak a nővérkével tudtam beszélni...

2008. máj. 27. 11:50
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyanez van! CSak én kb 4 hetes lehetek, kicsivel több, mint 5 hete volt utoljára menzeszem.. Nekem is barnázott tegnap egész nap és nekem sem mondott az orvos semmit, mert azt mondta, az ultrahanggal még semmit nem látnának, túl korai, várjunk még.. Úgyhogy tiszta ideg vagyok! Szorítok neked!

2008. máj. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
most már nagyon vérzek! :(((
2008. máj. 27. 16:42
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Voltál dokinál????????????

Nekem sajnos így ment el a babóm. Barnázással kezdődött 1 napig, aztán már vérés is volt. Mire mentünk a dokihoz, már nem volt meg a baba.

Nézesd meg magad!

Lehet, hogy tudnak segíteni gyógyszerrel!

2008. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Menj az ügyeletre!
2008. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Most engedtek haza a kórházból, de már baba nélkül jöttem :(( Sajnos elment :(
2008. máj. 29. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!