Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vetélés mindíg nagy görcsökk...

A vetélés mindíg nagy görcsökkel jár?

Figyelt kérdés
Nem fáj a hasam, csak van egy pici barnázásom. De nem sok! Tegnap voltam dokinál, elvileg 4-5 hetes lehetek van 2 pozitív tesztem. De a doki nem mondott semmit a barnázásra.
2008. máj. 27. 09:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kimaradt mensi idején előfordul a barnázás. Ha a doki nem mondott rá semmit, akkor biztos, hogy nincs baj, ne agyalj ezen. Leírom az én esetem a vetéléssel kapcsolatban: uh-ra mentem vissza, és az ultrahangos ennyit mondott: menjek a terhespatológiára, mert ez már nem él. Erre visszakérdeztem, és rámförmedt: fogjam már fel, hogy nincs szívhangja. Tehát tünet nem volt, se görcs, se vérzés. De nálad nincs gond, NYUGI! 15 hetes kismama
2008. máj. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem mondott semmit????

...Minket egybol letiltott a szexrol!

Igaz sajnos en mar tudom,h milyen a veteles,tavaly befektetett a dokim a korhazba par vizsgalat celjabol,mert akkor mar gyanitottuk,h nagy baj van,de meg aznap ejszaka a korhazban 2x lettem rosszul a fajdalomtol....es vegul a fonover adott 1 szurit,amitol hamar elmultak a gorcseim,viszont hajnalban a furdoben elvesztettem a babat.Mostmar tudom,h szulesi fajdalmaim voltak.

....Most 11 hetes es 4 napos pocakos vagyok,s mikor a doki meghallotta h barnazom,foleg h szex utan kezdodott letiltott rola.Mag kaptam valami bogyot is...amitol masnapra elmult.

Nem akarlak ijesztegetni,de a tavly nekem is igy kezdodott...,csak 1 kis barnazas ,stb.

En a helyedben manis felkeresnek 1 masik orvost vagy elrohannak az elso surgossegire megvizsgaltatni magam.

Nagyon vigyazz magadra!Lehet nincs is nagy baj,lehet te is csak a szextol barnaztal....de jobb felni mint megijedni!Irany a doki!

Gratulalok a babahoz!

2008. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem mindig jár görcsökkel!! Mindenképpen menj el orvoshoz! Én a helyedben egy másik dokihoz mennék.Amúgy is engem 5 hetesen néztek meg ultrahanggal és már látszott a petezsák utána egy hét múlva kellett visszamennem hogy látható-e élő embrió a petezsákban.Én nem járok magánrendelésre igy több doki is látott már de ezt egyáltalán nem bánom,hisz több szem többet lát! Szoritok neked hogy minden rendben legyen! Akármilyen aggodalmad van fordulj nyugodtan orvoshoz! Hisz ha valami baj lesz egész életedben bánhatod ha késön mentél.Sok sikert!! 16 hetes kismama
2008. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem mondott semmit????

...Minket egybol letiltott a szexrol!

Igaz sajnos en mar tudom,h milyen a veteles,tavaly befektetett a dokim a korhazba par vizsgalat celjabol,mert akkor mar gyanitottuk,h nagy baj van,de meg aznap ejszaka a korhazban 2x lettem rosszul a fajdalomtol....es vegul a fonover adott 1 szurit,amitol hamar elmultak a gorcseim,viszont hajnalban a furdoben elvesztettem a babat.Mostmar tudom,h szulesi fajdalmaim voltak.

....Most 11 hetes es 4 napos pocakos vagyok,s mikor a doki meghallotta h barnazom,foleg h szex utan kezdodott letiltott rola.Mag kaptam valami bogyot is...amitol masnapra elmult.

Nem akarlak ijesztegetni,de a tavly nekem is igy kezdodott...,csak 1 kis barnazas ,stb.

En a helyedben manis felkeresnek 1 masik orvost vagy elrohannak az elso surgossegire megvizsgaltatni magam.

Nagyon vigyazz magadra!Lehet nincs is nagy baj,lehet te is csak a szextol barnaztal....de jobb felni mint megijedni!Irany a doki!

Gratulalok a babahoz!

2008. máj. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
...Bocsi kilokott a net es mikor restartoltam veletlenul elkuldte meg 1x!
2008. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az a baj az ilyen korai terhességeknél, hogy a barnázás bár nem minden esetben jelenthet rosszat, de mindenképp kivizsgálás igényel. Ha nem hormonális probléma miatt adódott a barnázás, hanem pl. kromoszómális dolgok miatt, akkor sajnos nem lehet mit tenni. De ebben az esteben nem értem a doki miért nem írt fel min. pl. Duplasztont ami pont ezt védené ki, és rendelt ágynyugalmat!! De hallottam már olyanról is, hogy a barnázás csupán egy ciszta miatt volt, ami meg ugye nem olyna nagy gáz...szóval nem kell elkesered!!! Mindenestere menj el egy másik dokihoz a bitonság kedvéért!!!
2008. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi a múlhéten voltunk ilyen helyzetben 13 hetesen ellpattant egy ér és véreztem semmi előjel nem volt egyből doki adott gyógyszereket és szigorú fekvés. Nemtudom miért nem mondott semmit a doki.
2008. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ma már hívom is a másik dokit, most kaptam meg a számát. Köszi a válaszokat. Az a bogyó csak receptre van? Mert lehet hogy kéne szednem, mer a másik doki nem tudom hogy mikor tud fogadni. Mennyibe kerül?
2008. máj. 27. 10:47
 9/16 anonim ***** válasza:

Duplaszton a neve, nem tudom, hogy receptre lehet e kapni vagy pedig vény nélkül. De ez a gyógyszer csak tényleg akor segít, ha hormonális probléma van, ha más jellegű akkor nem. Bár akkor inkább ne is segítsen...

Drukkolok, minden rendben lesz!!!

2008. máj. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

közben megtaláltam a linket, vényre kapható csak


[link]

2008. máj. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!