Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vetélés mindenképpen görcsök...

A vetélés mindenképpen görcsökkel jár?

Figyelt kérdés
3 hete barnázom.. Ennyi tünete is lehet ha elmegy a baba? Vagy vérezne ha vetélnék? Már olyan kétségbe vagyok esve.. Mi van ha már nem is él? Annyira aggódom. A doki azt mondja feküdjek... mást nem tud tenni.
2009. okt. 14. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Ha csak barna folyásod van, akkor nem vetélsz. Olyankor élénkpiros, friss a vérzés. Nekem nem volt görcsöm, de lett volna, ha nem megyek rögtön az orvoshoz és megvárom, míg elkezdődnek. De nekem friss piros volt a vérzés. Szóval nyugodj meg, mást nem tehetsz. Már több kérdés volt erről, ott talán olvasol olyan történeteket, amik megnyugtatnak. Pl:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2009. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát attól még mert nem vérezget attól még lehet baj. Én se véreztem nem barnáztam nem görcsöltem és két hete elhalt a magzat. Sajnos ez már másodszor történt így. Úgy hogy én nem várnék azonnal orvos akár este vagy éjjel is. Ez a dolguk inkább menj fölöslegesen mint baj legyen. 3 hét barnázás nem túl biztató.
2009. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is dokihoz kell menned, igenis nézze meg alaposan. Bár azt nem is írtad, hogy hányadik héten vagy. Én a 20. hét környékén barnáztam az első terhességemnél pár napig. Rohantam a kórházba. Semmit nem találtak, nem is görcsöltem, valszeg rugott egyet a baba a lepénybe, ami nagyon rossz helyen volt. Onnantól fekvés és Pipolphen volt a sorsom.

Mindenképp dokihoz menj, mert a barnázás nem jelent jól, főleg előre haladott terhességnél.

2009. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Kedves vészmadarak, a kérdező volt orvosnál, aki pihenést javasolt neki. Mert bármi is az nem tud vele mit csinálni. Többnyire valóban úgy van, hogy mire vérezni kezdesz és görcsölni is a baba már elment, szóval Ilyenkor csak várni lehet. Tudom nekem is volt ilyen is, olyan is. Három hétig feküdtem egyszer a korházban mielőtt elment a baba, de ott is csak pihentem és szedtem a magnéziumot. Szerintem inkább bíztatnunk kéne, mint ráhozni a frászt. Ha idegeskedik, azzal biztosan árt, bármi is a baj. Sokan barnáznak terhesség alatt és semmi baj nem lesz belőle, még olyan is van, hogy konkrétan véreznek, mégsincs baj. Bizni kell a legjobban, jobbat nem tehetünk!
2009. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves ELSŐ. Szerintem itt senki sem ijesztget senkit. Mi azt javasoltuk menjen orvoshoz mert Te sem vagy orvos úgy ahogy mi se. És orvosnál hiába volt azóta még mindig barnázik én ezért mennék megint orvoshoz. Bocs hogy leírtam a véleményemet. Mert én már sajnos két hete másodszor is elveszítettem a picit és segíteni szerettem volna hogy a KÉRDEZŐ sikeresebb legyen a terhességében.
2009. okt. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem azért írtam ide hogy TI összevesszetek... Holnapra kaptam időpontot mert inkább magánorvoshoz megyek, mert ahol voltam még egy ultrahangot sem csináltak. És igenis kíváncsi vagyok azok véleményére is akinél így ment el a baba hogy semmi jele nem volt, mert sajnos ilyen is van! És persze a pozitív válaszok is érdekelnek. Egyébként 7 és fél hetes vagyok!
2009. okt. 15. 11:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg csak jót akartam. Iszonyatos fájdalom elveszteni a babát pláne másodszor és én csak segíteni akartam. Nekem az orvosom azt mondta barnázás is rosz előjel ami persze nem biztos hogy bajt hoz magával de érdemes odafigyelni az ilyen jelekre. Remélem nálad minden rendben lesz. Vigyázz magatokra. És irj hogy mi volt az orvosnál.
2009. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!