Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden esetben görcsökkel és...

Minden esetben görcsökkel és vérzéssel jár a vetélés?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok, többször szúr a petefészkem egy helyen. Nem vérzek, nincs barnás folyásom, időnként van sárgás színű. Uh-on (5hetes), nem láttak embriót, csak petezsákot.Biztosan élő terhességem van?
2007. okt. 25. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vérzel az jó jel.A terhességed még elég korai,ilyenkor még nekem sem látszott más csak a petezsák.E miatt ne izgulj,ha elhalna a baba a szervezeted jelezné!

A petefészekszúrás nagyon sok kismamát aggaszt és gyakori tünet,de el fog múlni.Ha mégsem enyhül akkor irány adoki!

Sok sikert kivánok!

2007. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem várd meg a következő UH-t, persze csak akkor ha továbbra sincs vérzésed. Viszont ha a magzat nem fejlődik a szervezet nem mindig mutatja vérzéssel. Először is ne idegeskedj az nem jó senkinek. 5 hetesen nekem is csak a petezsák látszódott. Szoritok nektek!
2007. okt. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem fog jól esni, amit írok, de én még csak nem is görcsöltem. Minden rendben ment, aztán a szokásos UH-n kiderült, hogy nem él a bébi. Ez 8 hetesen volt, a második UH-n. Szerintem ne éld bele magad, én is így védekezem a szörnyű élmény ellen most, a második picinél.
2007. okt. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én pontosan úgy jártam ahogy az előttem szóló. 9 hetesen egy életjelenséget nem mutató embrió volt látható. Se görcs, se vérzés nem volt. De 5 hetesen ha csak a petezsák látszik, az még nem ad okot aggodalomra!

Sok sikert!

2007. okt. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szia..Én is csatlakoznék az elöttem szólokhoz..Minden rendben volt azon kivül hogy szurkált a hasam..Aztán a 7. héten reggel nagy loccs,iránya doki és közölte velem hogy elment a baba.Peddig nem fájt semmim az ég világon..Persze ez nem jelenti azt hogy nálad gond lenne..Ne gondolj ilyenre..Sok sikert drukkolok..
2007. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!