Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatosan hanyatt fekve...

Folyamatosan hanyatt fekve alszom! Mikortól nem jó ez a babának?

Figyelt kérdés
Remélem jelezni fogja ha már neki ez kellemetlen.Kérlek irjátok meg tapasztalataitokat! Köszönöm! 16 hetes kismama
2008. máj. 27. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem jó neki egyből szól, de csak ha már tud jelezni, persze a hanyattfekvés nem jó, mert nagyon sok keringőeret lassít, mert elnyomhatod a gerinc és a tüdő környékén húzódó ereidet.Gyakorold az oldalfekvest, hogy tudjál úgy is aludni.
2008. máj. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ah, még bőven ráérsz:-)

Olyan 30 hét körül mondják, hogy már nem túl jó, mert a súly elnyomja az ereket.

De hidd el, érezni fogod, ha nem jó, van aki végig alszik hanyatt és nincs baja.

Én nem bírok, kb 1 perc után olyan, mintha ráültek volna a hasamra, és muszály elfordulnom oldalra.

Érezni fogod, ha nem jó. Amíg jó, addig meg nyugodtan aludj hanyatt.

2008. máj. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem is ráérsz. Én sokáig háton aludtam, hiába próbáltam oldalt-alvásra szoktatni magam, akaratlanul is mindig átfordultam. Aztán a 30. hét után átálltam, mert nem csak neki, hanem nekem is kellemetlenné vált a hátonalvás.

Észreveszed ne aggódj!

2008. máj. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az utolsó héten is hanyat fekve aludta, és teljesen egészséges babám született. Ugyanis az én kicsim azt nem szerette, ha oldalt feküdtem, hason meg ugye nem tudtam. :)
2008. máj. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!