Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok....

20 hetes terhes vagyok. Meghalt a nagyapám, azóta folyamatosan sírok, nem tudok megnyugodni, ártok vele a babának?

Figyelt kérdés
2008. júl. 11. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
nyilvánvaló, hogy az általad érzett dolgok átvándorolnak a babához,és szervileg sem tesznek jót..jobb lenne ha megpróbálnal megnyugodni..talán a temetést is csak messzebbről kellene végigviselned. Keress magadnak támogató társaságot, akik leginkább elterelik a figyelmed mintsem a nagyapádról beszélnek.. Tudom, hogy nehéz dolgod van nekem is két nagyapám volt és még úgy is nehéz volt,hogy nem voltam terhes, de most valószínűleg én is így lennék mint te....Részvétemet küldöm, és melléklek egy adag megnyugvást.
2008. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sírj nyugodtan , ha magadba tartod az rosszabb. A picike így is veled érez,de ha ezért még lelkiismeret furdalásod is van az már nem túl szerencsés . Én terhessen aszisztáltam végig anyósom (szerettem őt,nagyon) haldoklását,annyira érző kislányom lett hogy csuda (nem tudom, hogy ha nem akkor ér minket ez a tragédia akkor milyen lenne).Minden jót neked!
2008. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem ártasz vele. A sírástól egyébként is megkönnyebbül a szervezeted kicsit.

Te most gyászolsz, nincsen ebben semmi rossz.

Nem gondolom, hogy a gyász káros lenne, hogy egy betegítő érzés, ami árthat a babának, pláne nem szervileg, ez butaság.


Ha esetleg keményedne a hasad, akkor vegyél be Magnerot-ot (jobban felszívódik, mint a magneB6), de még csak keményedni sem fog.

2008. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes voltam, mikor meghalt a bátyám motorbalesetben. Sokat sírtam-sírok, de a baba segít rajtam, hogy ne uralkodjon el rajtam a gyász. Nem lehet baja, ha már megcsinálta neki a helyet a testvérem. Nagyon megértelek, vigyázz magadra és a babádra!! 18 hetes kismami
2008. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérző írásokat. Az utolsó válaszolónak őszínte részvétem, a nagyapám már idősebb volt, de így is megviselt nagyon szerettem, szeretem, de ennél még szörnyűbb elveszteni egy fiatal életet, pláne ilyen értelmetlenül.
2008. júl. 11. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!