Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatosan 37,2-37,4 között...

Folyamatosan 37,2-37,4 között van a hőm. Nem árt ez a babának 5-6 hetesen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
A hőd még egy darabig fenn is fog maradni. Ne méregesd. Felesleges. Majd lemegy vissza egy idő után. Örülj hogy terhes vagy nem kell állandóan vizsgálgatni magad. Tudom én is ilyen voltam de utólag rájöttem felesleges volt. Csak az a lényeg hogy ne aggódj feleslegesen. Ez egyébként nem láz.
2010. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) picit túl aggódós vagyok, sajnos ezt tudom magamról :S
2010. nov. 27. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az első trimeszterben ez így is marad, úgy ahogy az Előző is írta. Ez teljesen normális. Én is azt hittem, hogy valami betegség kezdete, de a nőgyógyászom felvilágosított, hogy nem az :-) Üdv és minden jót.
2010. nov. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem még most is ennyi... 31 hkm
2010. nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Ez a természetes. Nekem is fent van még 37-en,15 hetes vagyok.Annyi kellemetlenség van benne,nekem legalábbis,hogy folyton fázok,éjjel is zokni..melegítő gatya miegymás... :) Én!! Aki télen is vígan elvagyok a -20 fokokban is,és utálom a nyarat. :)
2010. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, örülök, h ez nem vmi nyavalya :)
2010. nov. 29. 08:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!