Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek bunkóság szólni?

Szerintetek bunkóság szólni?

Figyelt kérdés
Sokszor, amikor megyek a kórházba terhesgondozásra, rengetegen vannak, és ülőhely alig-alig akad, de az is inkább csak fél óra állás után. Viszont sokan férfiak elmennek a párjukkal a vizsgálatra, és elfoglalják a helyeket, nem zavartatva magukat, hogy 30 akárhány hetes terheseknek meg állniuk kell. Persze, ha előbb érkeztek, joguk van leülni, viszont ez egy terhesgondozó, ahova alapból terhes nők járnak, és nekik kellene elsősorban leülni. Mostmár egyre nehezebb nekem is sokat állni, és nem tudom, hogy bunkóság-e szólni, hogy adják át a helyet, ha maguktól nem teszik? Nem problémázni szeretnék, de kicsit kellemetlen a helyzet.. Ti mit tennétek?
2012. dec. 3. 16:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan szólhatsz, finoman megkéred, hogy hadd üljél le, mert neked nehéz már állni, tuti feláll bárki, akinek szólsz, csak hát alapjáraton tapló.
2012. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem. Az a bunkóság, amit csinálnak. Ez nagyon gáz. De a nőnek is eszébe juthatna oldalbabökni a pasit, hogy ugyan álljon már fel.

Szerintem kedvesen nyugodtan meg lehet őket kérni, hogy adják át a helyet.

Nem kell látványos hisztériát rendezni, csak finoman megkérni.

2012. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
85%
Valaki balfék lepontozott sokakat, szerintem mindenki ugyanazt írta, ki ilyen, ki olyan szavakkal. Áhhá, egy tuskó apuka lehet, aki mindig ott terpeszkedik az összes széken, miközben állnak a kismamák, így már oké :)
2012. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
78%

7es vagyok..

még annyit a bkv-s utazáshoz... nekem nem az a megterhelő, hogy állnom kell, hanem az, hogyha már állok, akkor nincsenek figyelemmel a másik iránt... és nem csak a teresekre gondolok. mindenkit löknek föl, taszigálnak arrébb, stb.

pl a barátnőmnek gipszben volt a lába, mankóval járt. neki egyszer nem adták át a helyet, pedig neki aztán nem lehetett egyszerű gipszelt lábban ácsorognia, mankókkal kapaszkodnia...

sajnos bunkók az emberek -persze tisztelet a kivételnek

bocsi az offért, csak annyira fel tudok az ilyenek háborodni, hogy nem igaz!

2012. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!! Én mindenkinek zöld kezet adok, hasznos válaszokat kaptam! :)
2012. dec. 3. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!