Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Illetlenség? Bunkóság? Mit...

Illetlenség? Bunkóság? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes,fogalmázgátlót szedek.Van egy kis problémám a szedéssel kapcsolatban!Magánorvoshoz járok.Nem rendel már a héten.Illetlenség lenne őt E-mailben megkérdezni a problémámmal?
2009. okt. 9. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ha erre a célra adta meg az e-mail címét, akkor kérdezd meg, bár ez nem annyira szokványos!

Viszont a neten van egy csomó online doki akiktől lehet kérdezni, írj nekik, ők bitos válaszolnak és nem ciki!

2009. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem adta meg az email cíymét,de a neten van egy oldala ahol "bemutatkozik"és ott megvan egy email adva.
2009. okt. 9. 10:47
 3/9 A kérdező kommentje:
neten meg olyat nem találok,ahol én írom le neki h mi a bajom,csak olyanokat találtam ahol eleve meghatározott kérdésekre válaszolnak.
2009. okt. 9. 10:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem írhatsz neki, ha már egyszer meg van adva egy e-mail cím, akkor csak nem magánlevelezésre használja... De fennáll a veszélye, hogy mondjuk csak 1 hét múlva kapsz választ, vagy később, és addigra meg már el is tudsz menni hozzá személyesen.
2009. okt. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem illetlenség, de esetleg megoszthatnád velünk a problémát, hátha van köztünk aki hasonlóval küzdött ill. szoktak ide irogatni orvosok, szülésznők is. Hátha...
2009. okt. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát fogamzásgátlót szedek.Most fogyott el az első 3 havi adagom.7 napos szüneteim vannak,tehát a 8.napon kell mindig elkezdenem.Most azonban elnéztem,figyelmetlen voltam és nem voltam időben kiíratni,most meg már késő.Így nem tudom bevenni csak a 9.napon.

Arra lennék kíváncsi h akkor most nulla szinten indulok és olyan mintha nem is szedtem volna,tehát 2hétig másképp is kell védekeznem,vagy ilyenkor mi van?

2009. okt. 9. 11:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel? emilezni ilyen ügyben csacskaság, mire megnézi eltelik még egy nap.
2009. okt. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jól vettem ki a szavaidból, hogy egy nappal később tudtad csak bevenni? Ha igen akkor ne aggódj, semmi baj nincs a késésből.

Volt hogy elfelejtettem én is, nem is egy napra.....nem lett semmi gáz, kitolódott a mensi egy kicsit.

2009. okt. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem illetlenseg, de inkabb hivd fel ot. Ahogy masok is mondtak, es sajat tapasztalatom is van, neha akar egy het is eltelik, mire olvassak az emailt. Ugyanakkor, kicsit ellentetben az elozo valaszoloval, azt tudom mondani, hogy egy nap kieses is okozhat terhesseget, az unokaocsem egy ileynbol fogant. Ne gorcsolj, inkabb hivd fel a dokidat.
2009. okt. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!