Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bunkóság ha nem kérdezem meg...

Bunkóság ha nem kérdezem meg a nőgyógyászom, hogy mennyiért szüleszt?

Figyelt kérdés
Volt még így valaki?
2010. ápr. 14. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kérdeztem,előtte sem vett el +ban pénzt,ha akartam adni.A vizsg.díj 10*ét adtam.
2010. ápr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igazság szerint én is úgy szeretném,hogy amennyit adok annyi,kész.

Magán orvoshoz járok,minden alkalommal legalább 6-7 ezret kér.Elég ez is.

2010. ápr. 14. 18:28
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Mivel nem jelentette be,ezért ne kérdezd meg.Úgy látszik még emberből van.Ha úgy gondolod,hogy hozzá fogsz járni a továbbiakban is,akkor adj,amennyit gondolsz.

Mondjuk én 3 másodperc alatt keresnék másik nőgyógyászt, ha bejelentené,hogy csak 150 ezerért vállalja.

2010. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Még csak 12 hetes vagyok,de még ilyesmi nem jött szóba,de nem szeretném szóba hozni.
2010. ápr. 14. 18:30
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt jobb az elején tisztázni, amíg még van lehetőség váltásra, így nem lesz ciki szüléskor.
2010. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kérdeztem meg.Tanácstalan is voltam,hogy működik ez?Mondtam neki,hogy őt szeretném orvosomnak,és ennyi.Mivel nem mondott semmit pénzzel kapcsolatban,úgy gondolom,annyit adok a szülésnél,amennyit gondolok.Elvégre a rendeléseire magán alapon megyek,és fizetek is,de a szülést a városi közkórházban vezeti le,szerintem nem is lehetne konkrét tarifája.De lehet,hogy rosszul gondolom.
2010. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát szerintem én sem fogom. hallottam már pár embertől,hogy 100ezerért szüleszt, de nem vagyok köteles annyi pénzt adni.
2010. ápr. 14. 18:48
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Én nem kérdeztem meg. Minek kérdeztem volna a kórházi ellátás ma ingyenes Magyarországon (illetve fizetsz érte járulékot).

4-szer voltam magánrendelésen és 5ször 6 szor a kórházban nála (rendelési időn kívül) ultrahangon, aztán NST-n, aztán 3-szor kontrollon a császár után - egyetlenegyszer nem kérdeztem meg tartozom e valamivel és egyetlenegyszer nem adtam neki a kórházban a zsebébe pénzt. Én következetesen tartottam és tartom magam a mai napig ehhez. És a szülést sem kérdeztem meg.

Holott szombaton éjjel hívták be a császárhoz, és varratszedéskor pedig csak engem várt-hulla fáradt volt, gondolom egész éjszaka fenn volt. De nem adtam neki akkor sem. Illetve a párom mondta neki, köszönjük.

2010. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
1. Én 31 hetesen szóltam,hogy nála akarok szülni.A magánjára csak 2* hívott.A szülés idején(császár) szabin volt,de minden nap bejött hozzám.Részemről megérdemelte a + pénzt.
2010. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
18.45-ös vagyok.Én sem engedhetem meg a százezret,negyvenezerre gondoltam.Csak a magánrendeléseken fizettem,ha UH-ra mentem a kórházba,akkor nem adtam neki,mert az rendes kórházi UH rendelés volt,nem az én kedvemért jött be.
2010. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!