Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bunkóság ha nem kérdezem meg...

Bunkóság ha nem kérdezem meg a nőgyógyászom, hogy mennyiért szüleszt?

Figyelt kérdés
Volt még így valaki?
2010. ápr. 14. 18:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést én is feltettem itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Olvass bele, ott sokan válaszoltak nekem is. Én végül úgy döntöttem, hogy nem kérdezek rá. Majd adok amennyit gondolok. 40.000 Ft körüli összegre gondoltam, aztán a végén lehet 50ezer lesz belőle, még nem tudom. Mondjuk nekem programozott császárom lesz.

2010. ápr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek,nem fogom megkérdezni mennyi a szülés.
2010. ápr. 14. 20:46
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmiképpen nem bunkóság.Én sem kérdeztem meg tőle.Több helyről hallottam, hogy az én orvosom nem mond árat, a kismamára bízza.És hát attól is féltem, hogy meg ne sértsem.Van olyan orvos, aki egyenesen sértőnek találja, ha valaki a tarifájáról érdeklődik.10 ezer Ft nála egy vizsgálat, szóval elég jól megfizetem, hogy egy főorvoshoz járok, 22 év tapasztalattal a háta mögött.Totál egyetértek azokkal, akik azt írták, hogy a kórházban lesz a szülés, ami ingyenes ellátás.És a hálapénz azért hálapénz, mert azt tükrözi, hogy ÉN mennyire vagyok elégedett.Nyilván ha rám se bagózik, úgy fog kapni borítékot is.Még nem döntöttem el, mennyit adok, de nem 100 ezret, az tuti.Problémát okozna összekaparni, főleg babakelengye vásárlás után.50 ezret reálisnak tartok. A magánrendelésén tömtem a zsebét rendesen.
2010. ápr. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igy van,meg van nekik a maguké,jól élnek, nem minimálból mint mi.
2010. ápr. 15. 10:24
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én magánrendelésre sem járok, nincs pénzünk ilyesmire.. szerencsére az sztk-s dokim nagyon jó, és ha nem tudok valamit, megkérdezem tőle.

És mi az,hogy szüleszt?... :)) az engedélye-ottléte nélkül is kijön az a gyerek, a szülést meg szülésznő kíséri végig, nem? Hallottam olyat is, hogy mivel nem volt gond, a doki be se nézett, aztán tartotta a markát.

A nagy francokat.

Ha esetleg gond lesz, arra van az ügyeletes orvos, akivel ha elégedett vagyok, mert emberséges volt és nem alázott le, akkor kap egy húszast, de mi abból a húszasból három hétig eszünk ketten.

Ezek elfelejtik néha, hogy itt van, aki havi nyolcvanból él per fő, és nálam a huszas is ér annyit, mint másnál a százezer...

2010. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!