Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom hogy a magzatvíz e....

Nem tudom hogy a magzatvíz e. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Reggel 8-kor kezdődött. távozott egy adag víz szerű valami belőlem. De nem sok, épp a bugyim áztatta el. Majd abba is maradt. visszafeküdtem és oda raktam zsepit. Betétet nem akartam, mert azon nem látom a mennyiséget. Feküdtem egy ideig majd amikor felültem a zsepi fele is átázott. Majd abba maradt. Azóta is megismétlődött már amikor felálltam agy felültem. Reggel óta 3-4x. De se fájás semmi. A dokimat hívtam már de nem vette fel. Bemenni még nem akarok, mert mi van ha csak bő folyás és kinevetnek a kórházba....Szerintetek?
2012. nov. 22. 12:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság veletek? Mit mondott a dokid?
2012. nov. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Na sziasztok! 23.-án kettő után beértünk. Az orvosom késett. Megvizsgált és mondta ha már ott vagyok és a magzatvíz is kevés aznap megszüljük. Mondom VÉGRE :D


fél 5-kor burkot repesztettek, valóban kevés volt a magzatvíz már. De az tiszta volt. Fél 7ig sétálgattam. fájdogáltam de nem tágultam. Fél 7-kor bekötötték az oxitocint. 22:27-kor megszületett a kisfiam természetes úton :) 3480g-al és 54cm-el.

2012. dec. 3. 13:03
 23/24 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! 1-es válaszoló.
2012. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
:-)))))))
2012. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!