Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom hogy a magzatvíz e....

Nem tudom hogy a magzatvíz e. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Reggel 8-kor kezdődött. távozott egy adag víz szerű valami belőlem. De nem sok, épp a bugyim áztatta el. Majd abba is maradt. visszafeküdtem és oda raktam zsepit. Betétet nem akartam, mert azon nem látom a mennyiséget. Feküdtem egy ideig majd amikor felültem a zsepi fele is átázott. Majd abba maradt. Azóta is megismétlődött már amikor felálltam agy felültem. Reggel óta 3-4x. De se fájás semmi. A dokimat hívtam már de nem vette fel. Bemenni még nem akarok, mert mi van ha csak bő folyás és kinevetnek a kórházba....Szerintetek?
2012. nov. 22. 12:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem megkezdődött a visszaszámlálás. Hamarosan szülni fogsz, csordogál a magzatvized elfelé.
2012. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Inkabb menj be. Amikor nekem elfolyt sem volt niagara,eloszor keveske,aztan felalltam,akkor egy nagyobb adag,utana meg csak szivargott,vegul burkot repesztettek es azutan 1 oraval kezdodtek csak a fajasok.
2012. nov. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is közeleg a szülés, de hány hetes vagy amúgy?
2012. nov. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Magzatviz! Irany a korhaz! Amugy is jobb felni mint megiedni
2012. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Mára vagyok kiírva :D
2012. nov. 22. 13:04
 6/24 anonim ***** válasza:
21%
1.vagyok. Szerintem is inkább menj be, főleg ha már mára ki vagy írva. Nehogy a babának rátekeredjen a zsinór, vagy bármi probléma legyen. Ott már jó kezekben leszel. És ha már folyik el a magzatvized, hidd el nem fognak hazaküldeni 40hetesen, hogy ugyan már mit képzel, hogy bejön ide 40hetesen elfolyó magzatvizzel? Irány a kórház. Hamarosan kezedbe foghatod a gyermeked.
2012. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

MIndenképp menj be, ha szivárog a víz, akkor meg pláne- nehogy vmi fertőzést is kapj.

Juj- drukkolunk neked - könnyen gyorsan legyen meg az a baba!!!!!

:))

Írj ám mi van Veletek!!!

Izgi!!!!

:))

2012. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Tudom hogy igazatok van.. Csak nem tudom hogy mitől ijedtem meg jobban. Ha hazaküldenek vagy ha nem...
2012. nov. 22. 13:19
 9/24 anonim ***** válasza:
De cuki vagy,usgyi...!Lehet,hogy itt az idő,de nincs mitől félni! :)
2012. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

1 hete szültem

nekem is pont így volt ahogy neked.

a dokim azt mondta azért csak adagban távozik,mert

csak a buroksapka repedt meg,meg a baba feje elzárja a víz útját ha éppen úgy fekszik.


irány a kórház ne tétovázz.


szép szülést.


1 hetes manó anyukája

2012. nov. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!