Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom hogy a magzatvíz e....

Nem tudom hogy a magzatvíz e. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Reggel 8-kor kezdődött. távozott egy adag víz szerű valami belőlem. De nem sok, épp a bugyim áztatta el. Majd abba is maradt. visszafeküdtem és oda raktam zsepit. Betétet nem akartam, mert azon nem látom a mennyiséget. Feküdtem egy ideig majd amikor felültem a zsepi fele is átázott. Majd abba maradt. Azóta is megismétlődött már amikor felálltam agy felültem. Reggel óta 3-4x. De se fájás semmi. A dokimat hívtam már de nem vette fel. Bemenni még nem akarok, mert mi van ha csak bő folyás és kinevetnek a kórházba....Szerintetek?
2012. nov. 22. 12:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Menj be a kórházba. Mint ahogy az elöttem szólok is írták, valöszínű, hogy a magzatvíz szivárok.

jujjjj de jó Neked!!! :) Nár már mi is ott tartanánk. :)

Szorítok Nektek és boldog babázást!!! :)

2012. nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
??????
2012. nov. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Írj ha megvan a baba :) ?
2012. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
a dokim nem vette fel. De teljesen abba maradt. még nem indultam be. Megvárom a férjem, hívogatom a dokim mit mond.. :)
2012. nov. 22. 15:26
 15/24 anonim ***** válasza:
Ezek szerint fájásod sincs?
2012. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
nincs fájásom. De a doki azt mondta nálam az nem lesz mérvadó mert az nst kedden 10 perces szabályos 100-as fájásokat mutatott. Azt sem éreztem. A baba feje bent van már a helyén. Tehát a magzatvíz sem hiszem hogy egyszerre indulna meg nagy adag( én úgy képzeltem hogy folyamatosan szivárog kicsit) .. Csak így már tényleg nem tudom mikor kellene megindulnom.. Amúgy azóta sincs semmi. Pár órája abba maradt ez a folyadék..
2012. nov. 22. 16:23
 17/24 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét szülésemnél így csordogált a víz. Az elsőnél már voltak fájásaim, a második viszont az első csorgás után indult. Szerintem mindenképpen menj kórházba. Majd írj, mi van veletek!
2012. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Haza küldtek hogy ez nem az. De már eleve úgy álltak hozzám hogy ez vizelet.. Mondom nem az.. megvizsgálták és valami híg nyákos valami. nem magzatvíz. Az NST- gépet kiakasztottam a fájásaimmal.. De én még mindig nem érzem...
2012. nov. 23. 08:15
 19/24 anonim ***** válasza:
Szia! HOgy telt az éjszaka? Van valami fejlemény? :)
2012. nov. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Sziasztok! fejlemény annyi hogy a tegnapi ügyeletes doki ma délelőttre visszahívott egy áramlás vizsgálatra. ahol az UH. azt mutatta hogy alig van magzatvíz. Leküldött a szülészetre ahol 2 órát (!!!) vártam hogy megint megnézzék teszt csíkkal. Egy Doktornő volt aki azt mondta először hogy bő folyás, majd feljebb is megnézte a csikkal majdnem a buroknál ahol meg elszíneződött a papír és magzatvíz nyomokat talált. Mondta feküdjek be a fertőzés miatt de lehet hogy 2 napig nem lesz gyerek. De az is lehet hogy haza enged és 2 óra múlva indul. Aztán mondtam hogy megbeszélem a dokimmal, amikor ezt kimondtam közölte hogy mivel van orvosom más tészta, fel hívta a Doktornő a dokimat aki mondta hogy menjek vissza kettő előtt jön a kórházba és ő is megnéz... pont letusolni értem haza most és indulok is vissza.... Magyar egészségügy.. Jah és közel sem biztos hogy bent tartanak...
2012. nov. 23. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!