Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok, a jelek...

25 hetes vagyok, a jelek szerint a kicsi nem üriti a magzatvizet. Volt valaki igy?

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
mik a jelek?vagy is nem pisil?vagy nem értem a kérdést!!sok a magzatvized?
2012. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gondolom mindig tele a hólyagja, úgy érti. Orvos mit mondott? Amúgy ennek egy természetes reflexnek kéne lennie, úgyhogy nem hiszem, hogy sok mindent lehet tenni.
2012. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A jele az, hogy nagyobb a hasa az atlagosnal. 21 hetesen lepodott meg az orvosom, hogy eleg nagy a hasikaja, de nem fuzott egyelore hozza semmit. Mikor ujra mentem, 25 hetesen, mondta, hogy ez lehet ennek a jele. 2 het mulva kell ujra menjek, hogy megbizonyosodjon, valoban nam urul.
2012. nov. 6. 15:24
 4/8 anonim ***** válasza:

hmmm, az orvos biztos jobban tudja. Tehát ha nagyobb a haskörfogata, mint amennyinek kéne lennie, akkor a belei, gyomra, hólyagja tele van magzatvízzel? Ez kicsit furán hangzik nekem... De ő tudja!

Remélem nem lesz semmi baj! Próbálj meg megnyugodni! Igyál sok folyadékot, pihenj, amennyit csak tudsz!!!!


37+4 hkm

2012. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
KOszonom a valaszokat meg a biztatast. Bizom benne, hogy megis jol alakul minden.
2012. nov. 6. 17:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az ultrahangokon az én babám haskörfogata is kicsit mindig nagyobb volt. A valós terhességi korhoz képest kb. 2 héttel nagyobb. Teljesen egészségesen született. Szombaton lesz 3 hónapos és még azt sem lehet rá mondani, hogy pocakos, unkább vékonyka, vagy átlagos.

Leírod az ultrahang eredményeidet? BPD, AC, terhességi hét?

2012. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Természetesen én is voltam 25 hetes :)
2012. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sztem ezt már észre kellett volna vennie a dokinak ha nem tud üriteni ugyan is akkor telt a hólyag!!én 2hónapig feküdtem korházba mert sok volt a magzat vizem és ott nézték hogy meg van e a körforgás vagy is hogy kortyol a vizből meg telik a kis gyomra aztán a hólyagja majd végül ürül!!nállam ezt azért nézték mert azt hitték el van zárodva a nyelőcsöve!de Hála Istennek nem!!

Drukkolok neked!!

Írd majd meg hogy mit mondott a doki!!

minden jót

3 hetes kislány anyukája

2012. nov. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!