Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aznap mikor beindult a szülése...

Aznap mikor beindult a szülésetek, mit éreztetek, fizikailag? Szóval hogy valami nem stimmel?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 15:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Semmi különöset nem éreztem, de utólag amikor az altató orvos kérdezte 18-19 óra körül (17-kor mentem be), hogy mikor ettem utoljára, akkor esett le, hogy reggel 7-kor :O

Abszolút eszembe sem jutott, hogy éhes lennék.

2012. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Adri baba ***** válasza:
Semmit a fajas keltett fel :) hajnalba kezdodott
2012. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Semmit. Még csak eszembe sem jutott, hogy vajon mikor fogok szülni. 38 hetes voltam.
2012. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Pont 40+0-nál mentem nst-re, majd a dokim jóóóóól megvizsgált. Mire kiértünk a kocsihoz akkor éreztem valami nagyon enyhe "valamit". (első baba, jóslóm sem volt) Majd rá 4 percre megint, rá 4 percre megint.... Még hazamentünk, lezuhiztam, nem múlt el. Kerek 4 percesek. Mire beértünk a kórházba (10p kocsival) már 3 percesek voltak. Majd 11,5 órát vajúdtam. :) Kemény volt az a 11,5 óra, de MEGÉRTE!!! :)
2012. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nem éreztem semmit, nem volt előjele, csak este egy hosszú séta után megfájdult a hasam, lepihentem, utána elmúlt, hajnalban elkezdődtek a fájások, első baba. 2 nap múlva indították volna a szülést. Könnyű szülést.
2012. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Már a kórházban voltam túlhordás miatt. 40+4nél feküdtem be, 40+5. napon megreggeliztem, 10 körül elküldtek flowmetria vizsgálatra ahol minden oké volt, majd délután 2 körül jöttek anyukámék és párom látogatni, a kistesóm éhes lett, mondtam van a hűtőmben szendvicsnekvaló. Szóval még szépen meggyártottam a kaját, visszamentem, beszélgettünk, majd kb fél óra múlva minden előjel nélkül jöttek az aprócska fájások 5-7 percenként :)
2012. nov. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem kiírás elötti napon reggel elment a nyákdugó, majd egész nap vadul ficánkolt a babám a hasamban, de más semmi nem volt estig, amikor is 10 körültöl jöttek a fájások, szép fokozatosan, elöször enyhék és ritkák, majd reggelre besürüsödtek és eröteljesebbé váltak. Du. 2 kor szültem.
2012. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia! Első baba.

Reggel még semmit. Délután kezdett el egy kicsit fájni a hasam, majd estére jobban, és sűrűbben. Fél10 felé mentünk be a kórházba, ahol kaptam oxit, hogy rendszereződjenek a fájások, illetve 10 körül burkot repesztettek. 3 és fél óra alatt megszületett.

5 napos kislány anyukája

2012. nov. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!