Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aznap mikor beindult a szülése...

Aznap mikor beindult a szülésetek, mit éreztetek, fizikailag? Szóval hogy valami nem stimmel?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 15:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én csak enni nem tudtam aznap:)
2012. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Semmit. Kírt nap elött voltam, és minden mint szokott lenni. Le is ültem este anyukámmla beszélgettem (akkor már nálunk lakott, hogy a tesóval maradhasson ha jön a baba), majd felmentem aludni angy mérgesen hogy ma sem megyünk már szülni. Erre lefeküdtem, és egyszer csak robbant a hasam. òriási pukkanás, és tudtam hogy ez csak a magzatvíz lehet, így kiugrottam az ágyból, rohantam mindenkit ébreszteni, hogy indulás. férjem vissza akart aludni, mondván nincs fájásom. mire autóba ültünk 10 perccel késöbb már 3-5 perces fájásaim voltak, és 3 órával késöbb meg volt a babám.


elsö lányomnál meg beküldtak 24-ik héten szülés indításra, egy fájásom sem volt semmi. majd a ctg-n jött egy óriási, és onnatól 4 órával késöbb megvolt az elsö lányom.


szóval nekem egyiknél sem volt elöjele, gyorsan jöttek.

2012. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
semmi előjele nem volt, 1 görcs és elkezdett folyni a magzatvíz.
2012. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem az első magzatvízelfolyással indult (nuku fájásokkal), szóval fogalmam se volt a 2-nál h milyenek a fájások?

Az volt a furcsa 2-nál, h éjfél körül kezdődtek a "jóslók "(előtte való napokban, hetekben inkább hajnalt meg délután) plusz nem múltak el , bármennyit is mocorogtam...Na, akkor sejtettem, h ezek már más fájások...:)

2012. nov. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

azért kérdezem mert olyan furán vagyok.

nem vagyok rosszul csak érzem hogy valami nem stimmel.

40 hetes elmúltam,

ma voltam amnión és jól meggindzsolt a doki,azóta érzem így.

olyan más,

a kislányommal is így volt,aznap éreztem hogy fura valami és hajnalban indultunk szülni..

2012. nov. 7. 15:13
 6/18 anonim ***** válasza:
3 nappal előtte tudtam, hogy lesz valami, elment a nyákdugó. Aznap teljes nyugalom szállt meg, és hasmenés, kiürültem. Arra vártam, mikor robbanok már, mikor megy el a víz (a fene tudja, honnan éreztem, hogy így lesz). Este 10 kor már úgy éreztem, bármikor tlaccsanhatok, álltam a fürdő mellett, csak ezért. Igazam volt, jött a víz, pont akkor, mikor ott álltam. Semmi fájás. Mentünk kórházba, semmi fájás még mindig. Mondom, várjanak, egy óra, és beindul az is. Egy óra múlva 5 perceseim voltak, sajna 10 órán keresztül... de megérte :)
2012. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Első gyereknél fogalmam nem volt, milyen az egész.

Második/harmadiknál meg épp hogy úgy éreztem, hogy "na ma se szülök" :o)

2012. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nézd, 40 hetesen én már nem lepődnék meg. :o)

Szép szülést!

2012. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

de jó hogy ilyen sokan írtok :)

igen már itt lenne az idő...

a baba is sokat fészkelődik, de én már mindent jelnek veszek.

de így vagy úgy a héten biztos meglesz ez a kis rosszcsont.

2012. nov. 7. 15:20
 10/18 anonim ***** válasza:

1. semmit nem éreztem előtte, hajnalban jöttek a fájások

2. semmit nem éreztem, csak kínt, mert túlhordtam, aztán egyik délután jöttek végre a fájások (másnap indították volna a szülést, jól megijedt)

2. semmit nem éreztem, szintén túlhordás, ő nem ijedt meg az indítás tényétől, úgyhogy indított szülés lett végül

2012. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!