Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki vagyok idegileg! Már 1...

Ki vagyok idegileg! Már 1 hete tiszta idegbeteg vagyok, mindenen háborgok, és semmi sem tetszik. A férjemet már párszór kiakasztottam, és mi volt én sírtam a végén. Normális ez? Vagy én vagyok csak ilyen érzékeny?

Figyelt kérdés
Most leszek szombaton 18 hetes terhes,és 1 hete tart ez a depresszió.
2008. máj. 22. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:

SZia

Nalam is igy volt,es most vasarnap toltom a 25.hetet,de meg elofordul egy egy ilyen nap,de mar kevesebbszer.

Tuti,h a hormonok miatt van,es sajnos En nem tudtam mit tenni ellene,es meg most sem tudok.

Nagyon remelem,h elmulik nalam,mert nekem ez nem volt jellemzo.

Boldog babavarast kivanok

2008. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia.

sajna ez normális.Èn is sokszor kiakasztottam a fe´rjemet.

majd elmúlik.Sétélj nagyokat,az nyugtat.

2008. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szió!Köszi a gyorss választ!Hát ez az én sem voltam ilyen,néha elöfordult,hogy sírtam de talán 1 évben egyszer volt ilyen!Reméljük hamar túleszünk ezen a rossz,depressziós időszakon.Most épp azzal terorrizálom férjem,hogy fel ne hívjon még dolgozik,nem akarok senkivel sem beszélni.Még egyszer köszi a választ!Boldog baba várást!!


Üdv:Zsuzsa

2008. máj. 22. 13:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Hova nyugtató!Ezt tényleg jó szívvel ajánlom!Próbáld ki,mert terhesen is szedhető!
2008. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Teljesen átérzem a helyzeted én is így voltam.Most 2 hetes a babám és ez a szülés utáni időszak sem semmi.Talán lassan kezdek magamhoz térni.Csak az a rossz,hogy próbálok ellene tenni és mégis kiborulok.A védőnővel beszéltem erről és megnyugtatott hogy lassan visszaállnak a hormonok és elmúlik.Próbáld egy józan pillanatodban megnyugtatni a férjed,hogy ez nem végleges állapot.Boldog babavárást!
2008. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jót mosolyogtam azon amit írtál. Én 14 hetes kismama vagyok, és a párom szerint egy hárpia...;)sírok+dühöngök sokszor...Le a kalappal a kispapák előtt is, hiszen minden nyűgünket elviselik. Sok boldogságot!
2008. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szíjasztok!Köszönöm a válaszokat!El megyek,és veszek hova tabletát:))Aludtam egyett,most jobb,de még mindig ideges vagyok.Igen a kispapiknak,nem egy leány álom a terhesség,de ők is ott voltak akcióztunk a baba miatt,hát viseljék következményét:))Annyi mindent tanulok tőletek,és köszönöm,hogy írtatok!

Gratulálok a 2 hetes bébyhez!Minden kismaminak,meg kispapinak meg kitartást kivánok.Nagyon szép,és boldog babó várást!!

Üdv:Zsuzsa

2008. máj. 22. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!