Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hete tudom hogy babás...

Egy hete tudom hogy babás vagyok más nagyon vártam erre és most teljes kétségbe ésés, sirás mindenen, teljesen idegbeteg vagyok. Meddig lesz ez igy? Nem árt a babának?

Figyelt kérdés
2008. szept. 27. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem teszel jót azzal, ha idegeskedsz.Egyébként a hormonváltozások miatt érzékenyebb lehetsz.Pont így voltam az elején.De aztán hamarosan örömmámorban usztam.Ezt kívánom neked is!
2008. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is vártam, mégis kétségbe estem..hogy most mi lesz, meg ilyenek!! A kedvedet nagyban befolyásolják a hormonok, de nem lehet mindent erre fogni!!

Neked kell megeröltetni magadat, mert ha a mama szomorú, akkor a baba is érzi!! Ez egy új dolog, fel kell dolgoznod!!

Sok sikert, jó baba várást!!

32 hetes kismami

2008. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezek a hangulati ingadozások végigkísérik a terhességet. Az elején bele kell szokni a gondolatba, hogy baba lesz. Egyszerre érztem én is határtalan boldogságot, és riadt kétségbeesést. Most is előfordul, hogy egész nap bőgök mindenen, de konkrétan igazi okom nincs a sírásra. A párom sokat segít ezeken a napokon, nem is értem hogy bírja:)

2008. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Na de mi a problémád? Megijedtél? Félsz valamitől?

Mi is terveztük a babát, mikor pozitívat teszteltem, először én is kétségbe estem, hogy Úr Isten, biztos jó anya leszek, ugye nem lesz semmi baja, ugye nem csináltam semmi olyat, amivel veszélyeztettem az egészségét, stb.

De nálam ez kb. 20 percig tartott, aztán már örült a fejem. :)

22 hetes kismama

2008. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség elején sajnos sokunkal előfordul hogy depisek,idegesek leszünk,ez a hormonváltozás miatt van.A babának még nem árt ha ideges vagy,majd a 11.12.-ik héttől érzi ha bánatos,ideges vagy.Addigra talán fel tudod dolgozni a hírt hogy anya leszel.
2008. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!