Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétségbe vagyok esve! Terhes...

Kétségbe vagyok esve! Terhes vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma mutatta ki a terhességi teszt, hogy terhes vagyok! Kétségbe vagyok esve olyan kicsi még a gyerekeink 28 hónapos és 7 hónapos mind a kettő lány. Fogalmunk sincs hány hetes, lehet és az sem tudjuk mikor fogant meg mert mindig védekeztünk. Ti mit tennétek?
2011. jún. 29. 16:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Hát én biztosan megtartanám ez nem kérdés bár tény, hogy jó hamar jött! De ezek szerint nagyon akart jönni, neki meg kell születni!
2011. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

Bár az enyémek nagyobbak(2 és 4 évesek),és nem is a véletlen műve,mégis azt mondom: AHOL 2-NEK VAN HELY,OTT AKAD A HARMADIKNAK IS!

Aztán majd tessék védekezni valamilyen biztos módszerrel!


Remélem jól döntesz!!


Üdv:2gyerkőcös,29 heteske!

2011. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%

Megrartanám.

4 gyerekes Anyuka

2011. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%
megtartanám
2011. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnétek, és megtehetitek, természetesen tartsd meg!
2011. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
47%

Átérzem a helyzetedet.

nekem ma kellene megjönnie, de úgy érzem nem fog:-((

nekem is van kettő(11 és 2 éves), ráadásul idén leszek 40.

Még nem tesztelek pár napig, hátha megjön, de ha nem és poztív lesz teszt akkor ....nem tudom.

Ráadásul ez a2 elfér egy olyan hüyle duma:-((((

2011. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%
Tartsátok meg, ha már így besikerült. Azért nem olyan rossz ám a kis korkülönbség a gyerekek között. Legalább jó "barátok" lesznek. Gratulálok a babához!
2011. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
61%
Nem igazán értek egyet ezzel az "ahol elfér kettő" szöveggel... azért ez nem egészen így van, attól még igenis "sokba kerül" egy gyerek, nem lehet felelőtlenül bevállalni azért, mert kettő már van... mérjétek fel a lehetőségeiteket, terveiteket, és ha van rá mód, akkor tartsátok meg!
2011. jún. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A párom meg szeretné tartani én, hát nem tudom. Nagyon nehézkesen élünk. Most gyedet kapok de így majd csak gyest mert megszűnt a munkaviszonyom. A párom meg csak minimálbért kap. Ha anyósom nem segítene a hónap végén nem tudnánk mit enni mert addigra el is megy a pénz. Meg a másik én vagyok szinte itthon a 2 pici gyerekkel a nagy meg már dac korszakba van nehezen birok vele. A kicsi meg nagyon anyás.
2011. jún. 29. 17:04
 10/29 anonim ***** válasza:
66%
hát lehet hogy lefogtok hurrogni de szerintem nektek ilyen anyagi körülmények közé nem fér be mégegy baba
2011. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!