Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétségbe vagyok esve! Terhes...

Kétségbe vagyok esve! Terhes vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma mutatta ki a terhességi teszt, hogy terhes vagyok! Kétségbe vagyok esve olyan kicsi még a gyerekeink 28 hónapos és 7 hónapos mind a kettő lány. Fogalmunk sincs hány hetes, lehet és az sem tudjuk mikor fogant meg mert mindig védekeztünk. Ti mit tennétek?
2011. jún. 29. 16:44
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
pharmatex kúppal védekeztünk már rég óta
2011. jún. 29. 20:33
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

na az nem való semmire...:(

rengeteg pharmatex baba anyikája van itt!!!!


Ha nem akarsz több babát akkor normális védekezés ajánlott!

Ha az anyagiak emgedik,akkor tartsd meg,de én a mai világba még kettőt sem tudok vállalni,nem hogy hármat vagy hatot.

2011. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Számomra nem kérdéses,a baba már megvan,csak nem kint hanem bent a pocakban.

Mindent meg lehet oldani.

2011. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Csak megfelelő mennyiségű pénz kell(ene) hozzá.
2011. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
65%

Ezt már nem hagyhatom szó nélkül!

Miért van mindenki a pénzen fennakadva??

Még mielőtt azt gondolná akárki is,hogy könnyen beszélek,biztos van dellám rendesen- hát közlöm,iszonyat nagyot téved!!!

Egyszerűen csak ANYA VAGYOK!! Nekem minden élet szent! Akár tervben volt,akár nem! Soha,de soha eszembe nem jutott,hogy a nem kívánt terhességet megszakítsam!- nálunk sajnos spontánnal végződtek azok a terhességek.

De nem ez a lényeg! Jelenleg napról napra próbálunk élni.

Az én gyermekeim nem esznek pizzát,meg nem naponta van akármilyen péksüti,sőt,a kenyér mellé való sem úgy van mint másoknál: itt penny-s párizsi (fél kg,200 ft) és penny-s kenőmájas van (200 ft 1 rúd) felváltva. Nem eszünk minden nap gyümölcsöt,ebben az évben görögdinnyét sem eszünk. Nincs naponta csoki,kukó,ropi,...nincsenek sütemények hetente 1x sem! Max havi 1x sütök valamit. Nem veszek havonta új játékot.... Mégis a világ legboldogabb családja vagyunk!!!!


Üdv:a 2gyermekes,29 heteske

2011. jún. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
48%

ja,és egy héten egyszer főzök húsos ételt.

Ja,és mielőtt valakinek megfordulna a kis bukójában (mert ilyenkor meg szokott fordulni) NEM DOHÁNYZUNK,NEM KÁVÉZUNK!

Nem nagyok az igényeink. Ha másként esne a bevételi-kiadási arány,akkor biztos lennének nekünk is naponta gyümik,hetente sütik,vagy eljárnánk fagyizni,de mivel nem vagyunk abban a helyzetben,így még a Family Frost-tól sem veszünk olcsó fagyit/jégkrémet.


Lefogadom,hogy sokatoknak úgy "sír a szája" és úgy emlegeti a pénzt,hogy esetenként megveszi a boltból a péksütit,a joghurtot,a hajfestéket.. mert futja. Főz hetente 2-3-4 alkalommal húsos ételt,mert futja....

Addig ne beszéljetek a pénztelenségről,amíg ilyet tudtok venni!! Addig nagyon is jó éltek!


Csak ez nem tűnik fel nektek! Ha a helyembe lennétek,mit csinálnátok ha már most a pénzzel kifogásoljátok a dolgokat?


Nagyon tudlak sajnálni Titeket!!!!!

2011. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
89%
Én vagyok,aki kettőt sem szülne!Utolsónak csak annyit fűznék hozzá,hogy majd ha a gyerekei nagyobbak lesznek és lenne igényük márkás és drágább ruhákra,vagy elmennének a barátokkal pizzát enni,ne adj isten egy mc donaldsba,és sírnak majd mert egy figyinged sem lesz rá,akkor is ilyen boldogok lesztek?Meg nem eszenk gyümit ,csokit,vitamint ,de a lényeg hogy sokan vannak?ezzel én nagyon nem értek egyet!!!Inkább legyen 1,de többet tudjak adni neki...
2011. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Minél többet adsz annak az 1-nek annál követelőzőbb lesz.Ellenben ha kiskorban többen vannak testvérek hamar megszokják hogy mindent meg kell osztani,és nem lesznek követelőzőek kamasz korukban sem.
2011. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom,nem biztos hogy követelőzésnek hívnám ezt,ez szimplán csak annyi,hogy minden kamasz szeret azért divatosan ,szépen öltözni,márpedig ha nincs rá pénz,akkor nem fog.A társaik pedig sajnos le fogják nézni őket,mert ilyen a társadalom!!!Nagyon jól tudom,hogy miről beszélek,7 testvérem van és soha nem volt semmink,soha nem jutottam el sehova a barátaimmal,nem mehettem szórakozni,mert nem volt ruhám és nem volt rá keret!!!Még enni is alig volt mit,meg mindig ugyanazt.Bele lehet ám unni nagyon!!!!Alig vártam,hogy eljöhessek otthonról,pedig a világon mindennél jobban szeretem a szüleimet.De megfogadtam,hogy 1 lesz és normális kereteken belül annak megpróbálok sok mindent megadni.
2011. jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!