Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire gondoljak? Kétségbe...

Mire gondoljak? Kétségbe vagyok esve. Több mint 7 hetes terhes vagyok! Ez a második terhességem mivel sajnálatos módon az elsöt elvesztettem!

Figyelt kérdés
Már voltam Dokinál megcsináltatni a hüvelyi uh-t! A pappíromra élő embrió volt írva. Majd 2 hét múlva kell visszamenni. Szóval a kérdésem hogy akkor már van szívverés attól függetlenül hogy nem mondott a kezelő orvosom ezzel kapcsolatban semmit?Aggaszt mert nem akarom ezt a kisbabát is elveszíteni!Szedem az elevitet és amellett e terhességmegtartó gyógyszert is az utrogestant!Egy kevés barnázás miatt írta fel de szerencsére már elmúlt.Válaszokat előre is köszönöm!
2010. jan. 8. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:

A 7. héten nem feltétlenül van még szívverés, ne izgulj, attól függ hogy volt peteérésed! Ha 2 hét múlva mész akkor már valószínű lesz! Ne izgulj ezen!

Állj pozitivan a dologhoz!

Nekem is volt egy vetélésem, most pedig 28 hetes kismama vagyok, és itt rugdalozik a pocakomban a kisfiúnk!:-)

Én is megijedtem az elején, mert véreztem, mint kiderült hematómám volt, másfél hét kórház, gyógyszerek stb, de megérte, nagyon is...:-)

Próbálj meg sokat pihenni, és nem gondolni a rosszra! Hidd el minden rendben lesz!:-)

Drukkolok!

2010. jan. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem mutatta meg a doki az UH-ot? Én is elvesztettem az elsőt, neki volt szívműködése, csak leállt kb. 9 hetesen. :( A következőnél nagyon féltem minden UH előtt, de a dokim, nagyon rendes volt, mindig mutatta, hogy látom, ott pulzál! Ha azt írta rá, hogy élő embrió, az azt jelenti, hogy van pulzálás!!! Nálam szerencsére nem volt barnázás, én Gravidát, 1 szem folsavat és Neo-ferro-folgammát (vas) szedtem.


Nagyon jó egészséget és boldog babavárást kívánok neked!!!

2010. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Igen akkor már van szívverés!De idegeskedj!Mert az árt a babának!Én most 13 hetes vagyok és én is szedem még az utogestánt(Most állok le róla)!Pihenj sokat!Feküdj!Legalább az első 12 hétbe(persze csak ha megteheted)!És hidd el nem lesz gond!
2010. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ami a legfontosabb: NYUGI! És vigyázz magadra, sok sikert! :-)
2010. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen megmutatta monitort mikor végezte a vizsgálatot!csak annyit láttam hogy egy kis fehér ovális szerű van ott!Annyit mondott hogy nagyon szépen látszik!Nagyon sajnálom hogy te is elvesztetted az elsőt!Köszönöm szépen mindenki válaszát és megnyugtatást. mindenkinek sok szerencsét kívánok a továbbiakban!
2010. jan. 8. 12:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne szívverés, nem írta volna a doki, hogy ÉLŐ embrió!! Úgyhogy no para.
2010. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nálam hat hetesen csak petezsák volt, de mondta a doki, hogy ilyenkor ilyennek kell lennie, menjek három hét múlva, akkor meglátjuk mi lesz belőle. Ősszel volt ez, modta, hogy sajnos milyen sok most a vetélés a sok baci és vírus meg minden újfajta nyavaja miatt, és a 6-12 hetes vizsgálati protokolját már ő is kibővítette emiatt 6-9-12hetesre. a 9hetesen már gyönyörű kis babszemecske volt, határozott pulzálással! Nyugi nálad is ez lesz! Én is vesztettem el babát egyébként - sajnos, és az előző és mostani terhességemnél is mindig rettegve mentem be a rendlőbe, hogy vajon minden rendben lesz-e. De ha neked élő embriót irt a papirodra, akkor biztos nincs vele gond, maximum nem tájékoztatott úgy, hogy teljesen nyugodt legyél. Gondolom miután kijöttél a rendelőből, akkor jutott minen az eszedbe!

Nyugodj meg, amiket leírtál, az alapján rendben lesz minden!

boldog babavárást kivánok!

17hetes km

2010. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!