Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Kétségbe estem. Mit...

SOS! Kétségbe estem. Mit tegyek? Nagyon félek, mert ma voltam a dokinál és az mom érékrm és a terhességi hcg mom is alacsony lett.

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy ez Edwards szindrómára is utalhat, de mivel minden uh eredményem jó lett és ezt lehetne látni rajta, így azt mondta, hogy szerinte nincs probléma.Viszont meg kell említenie, hogy el kéne mennem amniora.Holnap megyek a géndiagnosztikai kp-bs uh-ra.Mert ott telefonon azt mondták, hogy ezek az értékek jók.Nem tudom, hogy mit tegyek.Félek az amniotól.Kérlek adjatok tanácsot.
2011. máj. 4. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából nem értelek pontosan. A dokid azt mondta, hogy látszana UH-on, de nem látszik, tehát nincs baj. A géndiagnoszikaiban azt mondták, az értékek nem is rosszak! Akkor most mi a baj pontosan?
2011. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az , hogy a doki azt mondta, hogy mégis ajánlania kell az amniót és én ettől nagyon félek.Nem tudom, hogy menjek-e vagy sem.
2011. máj. 4. 19:57
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, tényleg össze-vissza írtam a dolgokat, csak már hihetetlen ideg van bennem.

Tehát a géndiagnosztikára holnap megyek, de ma az ottani orvossal beszéltem és ő mondta, hogy szerinte ezek az értékek jók.

2011. máj. 4. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem amit írsz. Nekem az afp-m volt alacsony (0,7 - van ahol ez nem alacsony), az istenhegyin azt mondták, hogy nincs gond, viszont a dokim és a genetikus azt javasolta, hogy csináljuk meg az amniot (ultrahangon mindig minden rendben volt). 1% az esély a betegségre, de úgy voltam vele, hogy biztos ami biztos. Ma voltam amnion, nem fájt, most pihenek pár napot és bízok benne, hogy minden rendben lesz
2011. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia ne aggodj.akkor lenne gondd ha a hcg meg magas lenne.Én ugy tudom.nekem is alacsony volt mindkettő és minden rendben
2011. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!