Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tiszta idegbeteg vagyok ma,...

Tiszta idegbeteg vagyok ma, ugye nem ártok a babómnak?

Figyelt kérdés

Annyira felidegesített ma a macskánk, mindent összetört, randalírozott, én olyan ideges lettem, hogy csak bőgtem fél órát. Aztán már azért bőgtem mert biztos érzi a babó, hogy ideges vagyok, de nem bírtam nyugodni. Most már jobb egy kicsit.

Hogy tudnám nyugtatni magam? Más is így volt a vége felé?

38 hetes vagyok


2009. febr. 26. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mar nem sok van hatra, nyugodj meg! Hol van a macska, a lakasban veletek?

Hallgassal zenet, a youtoube-n is van rengeteg, nagyon megnyugtat! Es menjel el setalni is, esetleg valakihez menjel at beszelgetni, igy is gyorsabban tellik az ido, es mar nemsokara meglesz a kicsid. Igy a vege fele mar mindenki unja a helyzetet, es szenved.

Kislany lesz vagy kisfiu? Elso babad?

Jo egeszseget es gyors szulest neked.

2009. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Anyuék macskája, ők itt laknak a szomszédban, csak átszökött, pedig csak egy fél percre hagytam nyitva az ajtót. De amit az lerendezett :-(

Lehet az is a bajom, hogy elkaptam valami betegséget, annyira fájt a fejem meg olyan náthás vagyok, meg fáj a torkom. Most félek, hogy nehogy betegen szüljek, mert úgy érzem semmi erőm.

Megfogadom a tanácsod, megpróbálok kicsit lazítani.

Ja kisfiút várunk, remélem ő nem érzi a betegségemet meg az idegállapotom annyira.

Köszönöm a segítséged!

2009. febr. 26. 13:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi!Én is tiszta ideg voltam ma,ki akarják kapcsolni a villanyunkat,a vizünket,itthon vagyok táppénzen,nem tudok senkitől kölcsönkérni,tönkrement a mosógépem,ŐRÜLET!Én agykontrollozni szoktam.Az megnyugtat,és a pozitív rezgések a babához is eljutnak.Be Happy!:-)[22 hetes kismama]
2009. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megint én,[22 hetes].Nekem is van cicám,ő is néha átrendezi a lakást,de a simogatások,dorombolásuk megnyugtat.Állítólag olyankor olyan frekvencián bocsátanak ki hullámokat,amik gyógyítólag hatnak.
2009. febr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

jaj, a te gondjaidhoz képest ez a hülye macska semmiség.

kívánom hogy oldódjon meg minden problémátok

szép terhességet kívánok

2009. febr. 26. 14:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én hetem sem a legjobb!

Minden nap sírok.

Hétfőn összevesztünk a párommal, nem tudom lesz-e békülés.

Én is tiszta ideg vagyok!

Ráadásul a Gyed miatt is idegeskedhetek, az állam jól elintézte a kismamákat!

Nyugodj meg, gondolj a Picire mikor kibuksz, én is ezt próbálom.

Bár most könnyebb, hogy én írom másnak, nem magamat kell nyugtatgatni!

Örülj a Manónak, Ő a legfontosabb, a rosszal meg ne töröd!

Boldog és nyugodt babavárást!

2009. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a nyugtatást, már egy kicsit jobban vagyok, csak ez a betegség ne lenne még
2009. febr. 26. 14:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Néha én is tök hiszti vagyok. Elgondolkodom néha, hogy én alapból is ilyen vagyok, vagy a hormonok teszik...


18 hetes kismami

2009. febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mostanában én is tiszta lökött vagyok, ha nincs más akkor a kutyába is simán belekötök, pedig a légynek sem ártana.

Még másfél hetem van egyébként hátra a kiírt időpontig.

2009. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!