Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kismamák mért szednek...

A kismamák mért szednek állandóan vitaminokat?

Figyelt kérdés

Az ember alapból nem úgy van kitalálva,hogy mikor terhes akkor a baba a mamából kapja a tápanyagot?

Minek kell ilyen mesterségesen előállított vackokkal mérgezni a még megsem született babót?

Anyu se szedett mikor velem terhes volt,mégsincs 5 kezem meg 2 fejem...


2012. okt. 19. 17:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
81%

Én is a terhesvitaminokról beszéltem, röntgenes példával, a régi idők nagyapáiról.


Te meg anyukádról a régi idők anyukájáról aki nem szedett vitamint.


Ha nem találod a párhuzamot a világ fejlődése és a kommentem között, olvasd el mégegyszer.

2012. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 A kérdező kommentje:

Régen (kb 100 ) éve sem szedtek vitamint.A föld lakossága mégis rohamosan nőtt.

Most ezzel nem belekötni akarok abba amit mondasz,csupán elmagyarázni azt ahogy gondolom.

2012. okt. 19. 18:26
 43/81 A kérdező kommentje:
vagy magzatvédőt nem vitamint *ha úgy jobban tetszik
2012. okt. 19. 18:26
 44/81 anonim ***** válasza:
100%
Régen nem volt silány import paradicsom.. Én értem mire gondolsz, csak te nem amire én.
2012. okt. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 A kérdező kommentje:

Ha nem érteném akkor kérdeznék :)


szerintem...

2012. okt. 19. 18:28
 46/81 anonim ***** válasza:
100%
Otthon volt a csirke amit vágtak a nagymamák, anyukák, a disznó, a kiskert zöldségekkel.. Most meg hipóban áztatják a tescoban a húst hogy ne érzezd a szagát ha romlott.. :( Most volt a hírekben hogy sertéshúst adtak el marhahúsnak álcázva svédországnak, ki tudja milyen eljárással. X éve a génkezelt kukoricától rettegett mindenki, és annak későbbi hatásairól. Mert ugye megeszi a malacka, te megeszed a malackát, és 50 év mulva már 5 feje lesz a gyereknek aki ebből a génállományból születik.
2012. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
77%
Azt írod minden kommentet elolvasol. Akkor légyszíves válaszolj a 30asra!
2012. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
72%

A 37esre is! Érdekelne egy profi válasz a tápértékekről! :)


És egy statisztikát is nézz már nekünk a 100 éve meghalt és megszületett gyermekek arányáról / család. Vagy tekintsünk Semmelweis elé.. aki bár szétmarrta a kezét, de rájött hogy fertőtleníteni pl fontos (pedig előtte is nőtt a föld lakossága, ugyanúgy ahogy nem volt elegvíz sem régen, mégsem haltak bele, bezzeg ha neked kéne túlélned ugye.. :D), és kevesebb kisbaba és kismama hal meg fertőzésben. Azóta nem hipóban áznak az orvosok kezei, de nem értem miért nehéz elfogadni a fejlődést :D És egyetlen választ sem kapott egyik válaszoló sem erre.

2012. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
34%
Az én fiamnál azért összefüggésbe hozták a "magzatvédő vitamin" szedését és a születési rendellenességét orvosok, professzorok, de egyértelműen kijelenteni nem tudták (merték). Csak sajnálkoztak, hogy miért szedtem és a sorstársaim anyukái is mind ugyanazt szedték. hm...
2012. okt. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
86%
Hm.. ha ez így lenne már betiltották volna azt a bizonyos vitamint. A féltesóm egyébként velőcsőzáródási rendellenességgel született. Vele nem szedtek vitamint. Velem igen. Most jön hogy "hm..."
2012. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!